Polski kibic "pozamiatał". Taki transparent pokazał w Berlinie

Zdjęcie okładkowe artykułu: Materiały prasowe / Getty Images/Selim Sudheimer - UEFA/ / Na zdjęciu: kibice reprezentacji Polski
Materiały prasowe / Getty Images/Selim Sudheimer - UEFA/ / Na zdjęciu: kibice reprezentacji Polski
zdjęcie autora artykułu

W Berlinie trwa prawdziwa gorączka przed ważnym meczem reprezentacji Polski na Euro 2024. Na Stadionie Olimpijskim Biało-Czerwoni będą mogli liczyć na wsparcie fanów. Jeden z nich przyniósł wyjątkowy transparent.

Po porażce z Holandią (1:2) reprezentacja Polski znalazła się w trudnej sytuacji. W piątek (21 czerwca) Biało-Czerwoni nie mogą sobie pozwolić na przegraną w spotkaniu z Austriakami. Dla obu ekip będzie to mecz o być albo nie być na mistrzostwach Europy w Niemczech.

Do Berlina przybyła ogromna rzesza polskich kibiców. Jak to w takiej sytuacji bywa, nasi fani wyróżniają się barwami na tle innych. Nie brakuje pomysłowych kreacji, flag czy ciekawych transparentów.

Jeden z kibiców pojawił się przed Stadionem Olimpijskim z wyjątkowym transparentem. Napisał na nim: "Chopin jest lepszy od Mozarta". To oczywiście nawiązanie do dwóch wielkich artystów, którzy kojarzeni są z Polską i Austrią.

Fryderyka Chopina i Wolfganga Amadeusza Mozarta nie trzeba nikomu przedstawiać. To genialni muzycy, którzy mieli duży wpływ w swoich epokach. Urodzony w Żelazowej Woli Chopin żył w pierwszej połowie XIX wieku. Natomiast pochodzący z Salzburga Mozart tworzył w drugiej połowie XVIII wieku.

Mecz Polska - Austria w piątek o godz. 18. Transmisja w TVP 1, dostępnym także na platformie Pilot WP. Relacja tekstowa NA ŻYWO na WP SportoweFakty.

WP SportoweFakty/materiał własny
WP SportoweFakty/materiał własny
Typowanie
Polska
Typowanie zakończone
Austria
Jak typują inni
0%
WYGRA
0%
REMIS
0%
WYGRA
Sprawdź jak typują inni
Typuj następnym razem!
Sprawdź nadchodzące mecze w kalendarzu
Trwa ładowanie...

Zobacz także: Imponujące otwarcie Euro 2024. Niemcy zagrali po mistrzowsku "Łamanie nóg". Gwiazdy futbolu poruszone tym, co stało się w meczu

ZOBACZ WIDEO: "Prosto z Euro". Burza w godzinie rozpoczęcia meczu Polaków. Co z murawą?

Źródło artykułu: WP SportoweFakty