Cztery nazwiska. Boniek o meczu z Austrią

Zdjęcie okładkowe artykułu: Twitter / Na zdjęciu: Zbigniew Boniek
Twitter / Na zdjęciu: Zbigniew Boniek

Zbigniew Boniek w swoim stylu podsumował postawę reprezentacji Polski w przegranym meczu Euro 2024 z Austrią. "To za mało" - napisał na X.

Piłkarska reprezentacja Polski zawiodła na Stadionie Olimpijskim w Berlinie w meczu Euro 2024 z Austrią (1:3, więcej TUTAJ). Biało-Czerwoni popełnili zbyt dużą liczbę błędów, szczególnie w drugiej połowie (do przerwy było 1:1), by móc marzyć o korzystnym wyniku.

Po takim meczu trudno było kogoś wyróżnić w polskim zespole. Zadania podjął się Zbigniew Boniek, który we wpisie w mediach społecznościowych skomentował postawę zespołu Michała Probierza.

"Zieliński, trochę Frankowskiego, Zalewskiego i Szczęsnego. To za mało na Austrię, niestety" - podsumował na portalu X były prezes PZPN (w latach 2012-21), od 2021 r. wiceprezydent UEFA.

Po porażkach z Austrią i Holandią (1:2) i remisie Francji z Holandią Polska została pierwszą drużyną, która praktycznie pożegnała się z mistrzostwami Europy. We wtorek (25.06) naszym rywalem będzie Francja, ale będzie to już tylko mecz o honor dla podopiecznych Probierza.

Zobacz: Robert Lewandowski komentuje starcie z Austrią. Jest szczery do bólu Probierz tak skomentował postawę swoich piłkarzy

Źródło artykułu: WP SportoweFakty