Flick pierwszy raz na ławce trenerskiej Barcelony. Mecz za zamkniętymi drzwiami

PAP/EPA / ALBERTO ESTEVEZ / Na zdjęciu: Joan Laporta i Hansi Flick

W nieoficjalnym debiucie Hansiego Flicka FC Barcelona zwyciężyła z Olotem 1:0. Jedyną bramkę dla "Blaugrany", która zagrała w rezerwowym składzie, zdobył Pablo Torre.

W tym artykule dowiesz się o:

Zgodnie z doniesieniami Guillema Borrasa FC Barcelona rozegrała pierwszy towarzyski mecz, który odbył się za zamkniętymi drzwiami. Dziennikarzom udało się jednak dotrzeć do "jedenastki" Hansiego Flicka wyznaczonej na spotkanie z Olotem.

FC Barcelona wygrała z Olotem 1:0 po golu Pablo Torre w 47. minucie. Asystował Toni Fernandez. Gerard Romero donosi, że według ludzi oglądających mecz Pablo był jednym z najbardziej wyróżniających się graczy.

"Mundo Deportivo" podaje, że Hansi Flick ustawił zespół w systemie 4-2-3-1. Z kolei Victor Navarro twierdzi, że w przerwie Alejandro Balde, Juliana Araujo i Noah Darvicha zastąpili Quim Junyent, Hector Fort i Pablo Torre. Na filmiku widać także Alexa Valle, Marca Bernala, Marca Casado, Pau Victora i Clementa Lengleta. Zagrali także Gerard Martin, Ander Astralaga, Arnau Pradas, Andrés Cuenca.

Na meczu obecni byli: prezydent Joan Laporta, wiceprezydent ds. sportowych Rafael Yuste, dyrektor wykonawczy Joan Soler, dyrektor obszaru futbolu Deco, koordynator obszaru futbolu Bojan, dyrektor pionu szkoleniowego Jose Ramon Alexanco i Enric Masip.