Niespodzianka w Sewilli. Mallorca wciąż zaskakuje w La Lidze

Zdjęcie okładkowe artykułu: PAP/EPA / PAP/EPA/Jose Manuel Vidal / W Sewilli Real Betis przegrał z Mallorką
PAP/EPA / PAP/EPA/Jose Manuel Vidal / W Sewilli Real Betis przegrał z Mallorką

W poniedziałkowy wieczór w La Lidze zakończyła się 6. kolejka. Doszło do niespodzianki. Real Betis przegrał u siebie ze świetnie radzącą sobie na początku rozgrywek Mallorką 1:2.

W tym artykule dowiesz się o:

Mallorca w pierwszej fazie sezonu cały czas zaskakuje. Drużyna z Balearów od początku regularnie punktuje, w sześciu meczach przegrała tylko dwa razy. Do tego potrafiła urwać punkty Realowi Madryt.

W poniedziałek, na koniec 6. kolejki, zespół gościł w Sewilli. Real Betis po słabym początku rozgrywek wygrał dwa ostatnie spotkania i marzył o kolejnym triumfie.

Mecz świetnie ułożył się dla gospodarzy, którzy w 7. minucie otworzyli wynik. Ich radość była bardzo krótka. Chwilę po wznowieniu gry od środka goście wyrównali.

W kolejnych minutach żadna z drużyn nie potrafiła zdominować rywala. Wydawało się, że spotkanie zakończy się remisem. Nic z tych rzeczy. W doliczonym czasie niespodziewanie trafili przyjezdni i odnieśli niespodziewane zwycięstwo w Sewilli.

Real Betis - RCD Mallorca 1:2 (1:1) 1:0 - Lo Celso 7' 1:1 - Rodriguez 8' 1:2 - Valery 90+3'