Nie mogło jej zabraknąć. Tak zareagowała na gola Lewandowskiego

Zdjęcie okładkowe artykułu: Instagram / Na zdjęciu: Anna Lewandowska
Instagram / Na zdjęciu: Anna Lewandowska

Pierwszy gol Roberta Lewandowskiego w meczu z Young Boys Berno wprawił w euforię kibiców na Stadionie Olimpijskim w Barcelonie. Wśród nich zasiadła również jego żona Anna, która wyczynem męża szybko pochwaliła się w mediach społecznościowych.

We wtorek FC Barcelona mierzy się z Young Boys Berno w 2. kolejce fazy ligowej Ligi Mistrzów. "Duma Katalonii" chciała zmazać plamę z poprzedniej serii gier, gdy uległa 1:2 AS Monaco.

Wynik spotkania już w 8. minucie otworzył Robert Lewandowski. Polak sfinalizował koronkową akcję Barcelony i po podaniu Raphinhi z bliska wpakował piłkę do pustej bramki. Całą akcję możecie zobaczyć TUTAJ.

Na trybunach Stadionu Olimpijskiego zasiadła również Anna Lewandowska. Popularna trenerka fitness na swoim Instastories zamieściła krótkie nagranie wykonane tuż po tym, jak jej mąż zdobył bramkę. Dodała na nim emotikony piłki i czerwonego serca.

Najpierw skierowała obiektyw na piłkarzy FC Barcelony, a następnie na telebim wyświetlający informacje o golu. Oznaczyła też instagramowe profile Roberta i "Dumy Katalonii". Na krótkim filmie można też usłyszeć, jak kibice skandują nazwisko Lewandowskiego.

Barcelona schodziła na przerwę przy wyniku 3:0. W 34. minucie do bramki Young Boys trafił Raphinha, trzy minuty później na listę strzelców wpisał się Inigo Martinez. W 51. minucie dublet skompletował Lewandowski.

Tym samym 36-letni napastnik zdobył swoją 95. i 96.  bramkę w Lidze Mistrzów. Polak jest trzecim najlepszym strzelcem w historii tych prestiżowych rozgrywek. Więcej goli od niego na swoim koncie mają tylko Lionel Messi (129) i Cristiano Ronaldo (140).