Anglia: Gol i wspaniała gra Majewskiego w meczu na szczycie

Radosław Majewski zdobył bramkę w meczu 25. kolejki The Championship. Nottingham Forest pokonało w hicie tej serii spotkań West Bromwich Albion 3:1. Komentatorzy uznali występ Polaka jako "genialny".

Bartosz Zimkowski

Polak tradycyjnie wystąpił od pierwszej minuty. Nottingham przed tym spotkaniem zajmowało trzecie miejsce, mając do drugiego WBA tylko dwa punkty straty.

W 18. minucie Forest objęli prowadzenie. Radosław Majewski dośrodkował w pole karne z rzutu rożnego, a bramkę zdobył Dexter Blackstock. Tuż po przerwie popis dał Majewski, kiedy to pięknym wolejem trafił do siatki rywali.

Ostatecznie Nottingham wygrało 3:1 i jest wiceliderem. Majewski grał do 78. minuty. Jego występ został oceniony bardzo wysoko. Wypożyczony z Polonii Warszawa piłkarz po raz kolejny udowodnił, że Nottingham czym prędzej powinno wykupić go z Czarnych Koszul.