Sprawiedliwy remis - komentarze po meczu KGHM Zagłębie Lubin - Ruch Chorzów

- Uważam, że wynik nie krzywdzi żadnego zespołu - powiedział po meczu KGHM Zagłębie Lubin - Ruch Chorzów (0:0) Marek Bajor, trener Miedziowych. Waldemar Fornalik dodał: - Było wiadomo, iż zespół, który zdobędzie bramkę, to wygra.

Bartosz Zimkowski

Marek Bajor (KGHM Zagłębie Lubin): Uważam, że wynik nie krzywdzi żadnego zespołu. Liczyliśmy dzisiaj na komplet punktów, chcieliśmy wygrać. Pierwsza połowa była w naszym wykonaniu słaba. Mieliśmy rywalom nie dać rozwinąć skrzydeł, lecz nie udało się to realizować. Po uwagach i wskazówkach w przerwie zmieniło się to. Wynik nie zadowala nas, ale jest sprawiedliwy.

Waldemar Fornalik (Ruch Chorzów): Był to w mojej ocenie zacięty i trudny mecz. Spotkały się drużyny, gdzie zawodnicy nie chcieli odpuścić. Może nie było to piękne widowisko, ale były okazje, żeby zdobyć bramkę. Było wiadomo, iż zespół, który zdobędzie bramkę, to wygra. Przywozimy jeden punkt. Pierwsza połowa była niezła w naszym wykonaniu. W drugiej połowie rywale zepchnęli nas do obrony. My wyprowadziliśmy 2-3 groźne akcje. Zabieramy z Lubina punkt i to z trudnego terenu, bo Zagłębie to mocna drużyna.