Anglia: Polski bramkarz puścił trzy gole

Artur Krysiak był jedynym Polakiem, który we wtorek pojawił się na angielskich boiskach. Bartosz Białkowski oraz Paweł Abbott całe mecze przesiedzieli na ławce rezerwowych.

Bartosz Zimkowski

Dla 21-letniego bramkarza był to siódmy pojedynek w barwach Exeter City. Jednak o pierwszej połowie Krysiak będzie chciał jak najszybciej zapomnieć. W 34 minuty puścił aż trzy gole i Oldham Athletic prowadziło 3:0. W drugiej części spotkania do pracy wzięli się goście i w dwanaście minut trzy razy trafili do siatki Oldham. Zremisowali 3:3, a Krysiakowi nie udało się po raz trzeci zachować czystego konta.

Kolejny raz tylko rezerwowym był Paweł Abbott. Charlton Athletic zremisowało z Bristol Rovers 1:1. Polak ostatni raz na murawie w League One pojawił się miesiąc temu. Tradycyjnie całe spotkanie na ławce Southampton spędził Bartosz Białkowski. Święci bezbramkowo zremisowali z Brighton and Hove Albion.