Kolejna wygrana Kolejorza! / Rośnie forma Rudnevsa

Piłkarze Lecha Poznań wygrali kolejne spotkanie podczas zgrupowania w Hiszpanii. Tym razem rozbili bułgarski Lokomotiv Płowdiw 4:0. Dwa gole dla Kolejorza zdobył Artjom Rudnevs! Szczególnie pierwsza jego bramka była wyjątkowej urody.

Mateusz Klejborowski
Lechici podczas zgrupowania w hiszpańskiej Esteponie rozegrali już cztery sparingi. Pierwsze dwa zakończyły się remisem i porażką podopiecznych Jose Marii Bakero. Najpierw nie było goli w spotkaniu z FC Basel, a następnie przegrali z Young Boys Berno 1:2. Zdecydowanie lepiej Lech zaprezentował się w dwóch ostatnich sparingach. W poniedziałek wygrali z FC Timisoara 2:0, natomiast w środę rozbili bułgarski Lokomotiv Płowdiw aż 4:0. Dwa gole dla Kolejorza zdobył Artjom Rudnevs, którego forma rośnie z każdym dniem. W 26. minucie Łotysz, strzałem piętą, wykończył dośrodkowanie Semira Stilicia. Jak podaje oficjalna strona Lecha, była to bramka wyjątkowej urody!
Rośnie forma najlepszego napastnika Kolejorza
Pozostałe dwa gole zdobyli, Bartosz Bosacki, który wykorzystał rzut karny podyktowany za faul na Jacku Kiełbie i Jeremie Rodrigues, który niefortunnie interweniował w swoim polu karnym. Lech Poznań - Lokomotiv Płowdiw 4:0 (3:0) 1:0 - Bosacki 6' 2:0 - Rudnevs 12' 3:0 - Rudnevs 24' 4:0 - Rodrigues 88' Skład Lecha w I połowie: Kasprzik - Wojtkowiak, Bosacki, Arboleda, Gancarczyk - Injac, Krivets, Mikołajczak, Stilić, Kiełb - Rudnevs. Skład Lecha w II połowie: Kasprzik - Kikut, Wołąkiewicz, Djurdjević, Henriquez - Bandrowski, Kamiński, Wilk, Możdżeń, Ślusarski - Ubiparip. W Hiszpanii lechici rozegrają jeszcze jeden sparing. W sobotę zmierzą się z gruzińskim Zestafoni. Źródło: lechpoznan.pl.