KokpitKibice
Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Tenis
  • Zimowe

Sparingowa sobota: Zwycięstwa Warty, Piasta i Floty

W sobotę odbyło się kilka spotkań sparingowych. Zwycięstwa odniosły zespoły Warty Poznań, Piasta Gliwice, ŁKS Łódź oraz Floty Świnoujście. Ponadto remisami zakończyły się mecze Sandecji Nowy Sącz i Motoru Lublin.

Igor Kubiak
Igor Kubiak

Warta Poznań - Nielba Wągrowiec 2:1 (0:0)
1:0 - Reiss 51'
2:0 - Białożyt 64'
2:1 - Leśniewski 79'

Składy:

Warta Poznań: Bledzewski (46' Radliński) - Wichtowski, Otuszewski, Adrian Bartkowiak, Kosznik (46' Kieruzel), Gajtkowski (79' Iwanicki), Ngamayama (73' Miklosik), Marciniak (46' Wojciechowski), Ciarkowski, Reiss (68' Magdziarz), Zakrzewski (55' Białożyt).

Nielba Wągrowiec: Wosicki - Poznański, Kotarski, Fall (71' Mikołajczak), Ignasiński, Artur Bartkowiak (70' Sergiel), Figaszewski, Gryszczyński (71' Luboński), Pietrowski, Leśniewski, Jakowlewicz (46' Straszewski).

LZS Leśnica - Piast Gliwice 0:4 (0:1)
0:1 - Iwan 10'
0:2 - Maycon 61'
0:3 - Kaszowski 67'
0:4 - Maycon 68'

Składy:

LZS Leśnica: Żebrowski - Kierdał (46' Szendzielorz_, Nowa, Bachor, Krzysztoporski (78' Łysoń), Dzieniszewski, Dyczek, Rams (46' Janczarek), Gwiaździński, Sadowski (57' Sotor), Gładkowski (55' Chojnowski).

Piast Gliwice: Szmatuła (46' Kozik) - Krzycki (61' Szary), Klepczyński, Matras, Lewczuk, Podgórski, Gamla, Sielewski (61' Zganiacz), Kaszowski, Iwan (61' Buryan), Maycon (78' Chałbiński).

Motor Lublin - GKS Bogdanka Łęczna 1:1 (1:0)
1:0 - Prędota 6'
1:1 - Sasin (k.) 71'

Składy:

Motor Lublin: Mierzwa - Bodziak, Batata (70' Piotr Słyżej), Krytosiak, Wojdyga (70' Fiedeń), Łętocha (46' Kycko), Żmuda (46' Dziaczuk-Stawicki), Ligienza (46' Jankowski, 75' Batata), Wójcik, Niżnik, Prędota (58' Temeriwski).

GKS Bogdanka Łęczna: Prusak (66' Giertl), Sasin (66' Nazaruk), Magdoń, Nikitović, Zasada, Nowak, Miloseski (46' Bożkow), Bartoszewicz, Kaczmarek (46' Michalak), Pesir, Paluchowski (46' Zuber, 67' Sasin).

ŁKS Łódź - Ruch Radzionków 2:1 (0:1)
0:1 - Cieluch 28'
1:1 - Mączyński 55'
2:1 - Mięciel 75'

Składy:

ŁKS Łódź: Waśków (73' Nowacki) - Gieraga (46' Seweryn) Łabędzki (60' Mowlik), Woźniczka (75' Salski), Kaczmarek, Romańczuk, Mączyński, Kosecki (46' Kubicki), Smoliński (32' Klepczarek), Bykowski, Mięciel.

Ruch Radzionków: Skorupski (46' Suchański) - Trzcionka (72' Mróz), Beliancin, Kaciczak, Kowalski - Cieluch, Balat, Mateusz Mak (62' Foszmańczyk) - Michał Mak (66' Łopuch), Piotr Giel, Jarka (74' Rocki).

Flota Świnoujście - Błęktini Stargard 1:0 (0:0)
1:0 - Arifović 90'

Składy:

Flota Świnoujście: Wesołowski (46' Żukowski) - Falisiewicz, Uszalewski, Udarević, Tomasik (76' Nwagou), Niewiada, Misan (46' Niedziela), Mazurkiewicz, Bodziony, Ostalczyk, Arifović.

Błękitni Stargard: Ufnal - Filocha (83' Lewandowski), Pustelnik, Liśkiewicz, Więcej (50' Baszak), Wojciechowski (84' Lewandowski), Jaskólski (55' Piskorz), Zdunek (68' Szóstak), Inczewski (46' Duda), Gajda (78' Kubicki), Batista.

Sandecja Nowy Sącz - Stal Rzeszów 1:1 (1:1)
0:1 - Rejman 35'
1:1 - Czarny (sam.) 36'

Skład Sandecji: Różalski (46' Kozioł) - Borovicanin, Frohlich (46' Fechner), Zbozień, Woźniak - Berliński (68' Janic), Gawęcki, Cebula (46' Trochim) - Kowalczyk (75' Szeliga), Chmiest (61' Staniszewski), Eismann (46' Aleksander).

Serwisy klubowe: piast.gliwice.pl, lkslodz.pl, flota.swinoujscie.com.pl, sandecja.pl

Polub Piłkę Nożną na Facebooku
Zgłoś błąd
serwisy klubowe
Komentarze (0)
    Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
    ×
    Sport na ×