Arkadiusz Lewiński w Ruchu do piątku?

Zdjęcie okładkowe artykułu:
zdjęcie autora artykułu

Najpóźniej do końca tygodnia działacze Ruchu Chorzów zamierzają sfinalizować wypożyczenie z Puszczy Niepołomice Arkadiusza Lewińskiego. 21-letni stoper dla Niebieskich zrezygnował nawet z pracy w urzędzie.

Działacze Puszczy Niepołomice oficjalnie poinformowali, że stoper Arkadiusz Lewiński wiosną zagra w Ruchu Chorzów. Jednak działacze z Cichej finalizacji transferu jeszcze nie potwierdzili. Dodajmy, że obrońca zaryzykował i przerwał pracę zawodową. Przyszły piłkarz Niebieskich do tej pory grę w piłkę nożną łączył z pracą urzędnika.

Rafałowi Grodzickiemu (nr 15) i Piotrowi Stawarczykowi (nr 2) na pozycji stopera przybędzie nowy konkurent
Rafałowi Grodzickiemu (nr 15) i Piotrowi Stawarczykowi (nr 2) na pozycji stopera przybędzie nowy konkurent

Z Ruchem definitywnie pożegnał się testowany na początku stycznia Robert Chwastek. Zawodnikowi zaproponowano treningi w zespole Młodej Ekstraklasy. Potwierdziły się jednak nasze wcześniejsze informacje. Były gracz Wisły Płock postanowił znaleźć klub, w którym będzie miał szansę na regularną grę w pierwszym składzie.

Źródło artykułu:

Wszystkie mecze 2. ligi piłki nożnej w Pilot WP, pierwszej TV online w Polsce! (link sponsorowany) 2. liga piłki nożnej w jednym miejscu. Transmisje wszystkich meczów obejrzysz na żywo, online, gdziekolwiek będziesz w Pilot WP.

Rywalizację 18 drużyn o najlepsze miejsca w tabeli, a tym samym wszystkie mecze 34 kolejek do zobaczenia online na kanałach 2. liga piłki nożnej za pośrednictwem platformy streamingowej Pilot WP. Dodatkowo, dla wszystkich którzy chcą obejrzeć rozgrywki później, będzie przygotowana biblioteka VOD, z rozegranymi meczami. Wystarczy wykupić pakiet "2. liga piłki nożnej" w Pilot WP, a razem z nim dostęp do kanałów 2. liga piłki nożnej oraz VOD z meczami.

To tutaj toczy się prawdziwa gra! Sportowe emocje gwarantowane!

Marcin Gortat po raz pierwszy opowiada o pożegnaniu z tatą. "Kiedy ścisnął moją dłoń, prawie zgniótł mi kości". ZOBACZ PREMIEROWY ODCINEK PROGRAMU "ŻYCIE PO ŻYCIU"

Komentarze (1)
avatar
Grek Zorba
24.01.2012
Zgłoś do moderacji
0
0
Odpowiedz
powoli nastąpi zmiana, Grodzicki odejdzie tam gdzie będzie chciał i zastąpi go Lewiński. Mówią, że ma potencjał. Jest młody, więc zobaczymy co z niego za grajek. Oby tylko dostał szansę gry, a Czytaj całość