Drugi trening reprezentacji we Wrocławiu

Piłkarska reprezentacja Polski o godzinie 18:00 rozpoczęła drugi trening we Wrocławiu. Pierwsze kilkanaście minut zajęć było otwarte dla przedstawicieli mediów.

W tym artykule dowiesz się o:

Reprezentacja Polski przygotowuje się we Wrocławiu do drugiego spotkania w ramach eliminacji do mistrzostw świata, które w 2014 roku odbędą się w Brazylii. We wtorkowym spotkaniu, które zostanie rozegrane na Stadionie Miejskim we Wrocławiu, biało-czerwoni rywalizować będą z Mołdawią.

W sobotę podopieczni Waldemara Fornalika po raz pierwszy trenowali w stolicy Dolnego Śląska. Te zajęcia były otwarte dla publiczności, a na trybunach zgromadziło się około 200 osób. Niedzielny poranny trening został odwołany, a piłkarze na boisku pojawili się o godzinie 18:00.

Tym razem jednak trening otwarty był tylko przez kilkanaście minut. W tym czasie kadrowicze rozgrzewali się przed tym, co miało ich czekać później. Po początkowej przebieżce osobno ćwiczyć zaczęli bramkarze, a selekcjoner pozostałych zawodników podzielił na drużyny, aby te rozegrały ze sobą małą "gierkę". Wśród zawodników obecny był także Artur Sobiech, który w niedzielę dojechał na zgrupowanie kadry.

W poniedziałek zarówno Polacy, jak i zespół Mołdawii, będą mieli okazję do treningów na Stadionie Miejskim, gdzie o godzinie 20:45 we wtorek odbędzie się mecz. Tego dnia zaplanowano także oficjalne konferencje prasowe obu szkoleniowców.

Na nowym obiekcie we Wrocławiu reprezentacja grała już dwa razy i oba spotkania przegrała. Najpierw była to towarzyska potyczka z Włochami, a potem mecz grupowy na Euro 2012 z Czechami.