Anglia: Radosław Majewski zmieniony po 15 minutach

Radosław Majewski już w 15. minucie musiał opuścić boisko w meczu Nottingham Forest - Millwall. Jego drużyna przegrała aż 1:4.

Bartosz Zimkowski

PREMIER LEAGUE

Wojciech Szczęsny i Łukasz Fabiański (Arsenal Londyn) - obaj z powodu kłopotów zdrowotnych poza kadrą w meczu z Man Utd.

THE CHAMPIONSHIP

Radosław Majewski (Nottingham Forest) - Zmieniony z powodu kontuzji już w 15. minucie. Nottingham przegrało przed własną publicznością aż 1:4.

Tomasz Cywka (Barnsley) - 90 minut w przegranym wyjazdowym spotkaniu z Hull City (0:1).

Grzegorz Sandomierski (Blackburn Rovers) - poza kadrą meczową w spotkaniu z Crystal Palace (0:2).

Sławomir Peszko (Wolverhampton Wanderers) -  poza kadrą meczową z powodu kontuzji w spotkaniu z Burnley (0:2).

FA CUP

Artur Krysiak (Exeter City) - 90 minut w przegranym 0:1 spotkaniu z Bury.

Bartosz Białkowski (Notts County) - czyste konto i 90 minut w wygranym 2:0 spotkaniu z Portsmouth.

Anglia: Kuszczak czwarty raz z rzędu bez czystego konta