Błędy sędziego przyczyną porażki Realu? Pepe znów stracił kontrolę? (wideo)

Betis nie jest winny nieuznanego gola Benzemy czy niepodyktowanego rzutu karnego w ostatnich minutach - przyznał po meczu Jose Mourinho. Zobacz kontrowersyjne decyzje sędziego!

Igor Kubiak
Igor Kubiak

W 54. minucie przy stanie 1:0 dla Betisu Sewilla Luka Modrić świetnie wypuścił w uliczkę Karima Benzemę, który trafił do siatki. Sędzia odgwizdał jednak spalonego, choć w momencie podania bliżej bramkarza stał defensor Los Verdiblancos - Alex Martinez.

Nieuznana bramka Benzemy:

Więcej kontrowersji wzbudza ostatnia akcja meczu, kiedy to Nosa Igiebor zagrał piłkę ręką w polu karnym. Dla dziennika AS to największy błąd sędziego, który wypaczył wynik meczu. Tymczasem ekspert Marki ma zgoła odmienne zdanie i uważa, że arbiter zachował się dobrze.

W internecie ponownie zawrzało w wyniku zachowania Pepe, którego część kibiców oskarża go o celowe kopnięcie Salvadora Agry. Również podzielone są oba madryckie dzienniki - AS za to zagranie przyznałby czerwoną kartkę, z kolei Marca nie widzi w nim złośliwości. - Za każdym razem, kiedy fauluję, ludzie uważają, że kogoś zabiłem - przyznał niedawno portugalski defensor. Słusznie? Sami oceńcie:

Eksperci są za to zgodni, że arbiter niesłusznie podyktował spalonego dla Betisu, kiedy do dogodnej sytuacji wychodził Ruben Castro. Ostatecznie Los Verdiblancos niespodziewanie pokonali mistrza Hiszpanii 1:0 po świetnej bramce Benata Etxebarri w 17. minucie.

Skrót spotkania Betis Sewilla - Real Madryt (bramka od 1:00, rzekome zagranie ręką w ostatnich sekundach od 5:24):

Primera Division: Tytuł oddala się od Realu, sensacyjna porażka Królewskich! Mourinho zły na klub, graczy i sędziego Primera Division: Barca 11 punktów nad Realem? Najpierw mecz na trudnym terenie