Relacje na żywo
 • wszystkie
 • Piłka Nożna
 • Siatkówka
 • Żużel
 • Koszykówka
 • Piłka ręczna
 • Tenis
 • Zimowe

Niecodzienne sceny w Bytomiu. Kto przerwał konferencję prasową?

Niecodzienny przebieg miała konferencja prasowa po meczu Polonii Bytom z Zawiszą Bydgoszcz. W trakcie wypowiedzi trenera Ryszarda Tarasiewicza na salę... wtargnęli niespodziewani goście.

Marcin Ziach
Marcin Ziach
- Nie graliśmy dziś słabych zawodów. Moi zawodnicy grali bardzo konsekwentnie, ale gra się tak jak przeciwnik pozwala. Zawisza nie pozwolił nam dziś na zbyt wiele - przyznał po końcowym gwizdku sędziego Jacek Trzeciak, trener Polonii Bytom. Więcej opiekun niebiesko-czerwonych powiedzieć nie mógł, bo zagłuszyły go głośne śpiewy dopływające z szatni rywala.

- Ten awans jest wynikiem bardzo ciężkiej pracy. Szybko znaleźliśmy chemię z zespołem, ale awans to nie tylko moja zasługa. Podziękowania należą się zawodnikom, działaczom i miastu. Wielkie słowa uznania kieruję też względem naszych kibiców, którzy zawsze byli z nami. Nie bylibyśmy też tam gdzie jesteśmy bez pracy Jurija Szatałowa. To także jego sukces - przekonywał Ryszard Tarasiewicz.

Szkoleniowcowi Zawiszy nie było jednak dane dyskusji z dziennikarzami dokończyć. W pewnym momencie bowiem drzwi sali konferencyjnej się otworzyły. - Trener, chodź - tonem nieznoszącym sprzeciwu padła komenda w kierunku "Tarasia". - Zaraz, minuta - odparł opiekun bydgoszczan, kontynuując swoją wypowiedź.

- Trener, chodź już! - padła powtórna komenda. Kiedy i tym razem Tarasiewicz kazał posiadaczowi tajemniczego głosu czekać... wydarzyła się rzecz niezwykła.

Do sali wbiegli bowiem... półnadzy piłkarze Zawiszy, którzy porwali trenera do zabawy, obficie oblewając go przy tym szampanem i zwartym kordonem wyprowadzając go do szatni, gdzie m.in. fetę po portugalsku prowadził Hermes. - Radość jest wielka, bo mamy upragniony awans. Teraz musimy zrobić wszystko, by nie tylko sportowo, ale i organizacyjnie do poziomu ekstraklasy się dostosować - wskazywał opiekun beniaminka T-Mobile Ekstraklasy.

Wielki triumf Zawiszy w Bytomiu - relacja z meczu Polonia Bytom - Zawisza Bydgoszcz

Polub Piłkę Nożną na Facebooku
Zgłoś błąd
inf. własna
Komentarze (4)
 • Jacek13 Zgłoś komentarz
  Gratuluje awansu. Super E liga w Bydgoszczy.. Pozdrowienia z Torunia!
  • gieras Zgłoś komentarz
   po awansie zostalo mi jeszcze jedno marzenie zeby bydgoscy kibice sie zjednoczyli i kibicowali wszystkim miejscowym druzyna bez podziałow na pilke siatke zuzel bo ta wojna zawisza - polonia jak
   Czytaj całość
   dla mnie niema najmniejszego sensu wszyscy jestesmy bydgoszczanami i to co bydgoskie powinno byc dla nas najwazniejsze.
   • Kuj-pom Zgłoś komentarz
    Nie ma co się napinać. Zawisza Bydgoszcz i kibice pokazali że klub jest najważniejszy. 19 lat czekaliśmy na najważniejszy awans długie lata klub tułał się po mniejszych i większych
    Czytaj całość
    miastach, a nawet wsiach. Byliśmy praktycznie bardzo nisko ale wiara kibiców Zawiszy była większa i najważniejsza, walczyli o klub i dlatego WIELKI SZACUNEK DLA TYCH NAJWIERNIEJSZYCH KIBICÓW ZAWISZY.
    Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
    ×
    Sport na ×