Jakub Bartkowski: Visnakovs kolejny raz ratuje nam punkty

W sobotnim spotkaniu 3. kolejki T-Mobile Ekstraklasy Widzew Łódź pokonał Koronę Kielce 2:1. Mimo gry w przewadze łodzianie mieli spore problemy, aby zainkasować komplet punktów.

Bartosz Tarnowski
- Cieszymy się, że udało nam się zdobyć komplet punktów. Bardzo byśmy żałowali, gdybyśmy nie zdobyli punktów po tak dobrym początku. Już w 8 minucie wyszliśmy na prowadzenie i graliśmy w przewadze jednego zawodnika - rozpoczął swoją wypowiedź Jakub Bartkowski, obrońca Widzewa Łódź.

Czerwono-biało-czerwonym nie udało się utrzymać prowadzenia do końca pierwszej połowy. W ostatniej minucie doliczonego czasu gry na listę strzelców wpisał się Paweł Golański, który pokonał bramkarza łodzian strzałem z rzutu wolnego. - Szkoda tej straconej bramki bo jeśli się nie mylę, był to jedyny strzał kielczan w pierwszej połowie. Spotkanie ułożyło się trochę nie po naszej myśli. Ale na szczęście kolejny raz Visnakovs ratuje nam komplet punktów - powiedział widzewiak.

Bartkowski sobotnie spotkanie rozpoczął na ławce rezerwowych, a na boisku pojawił się dość nieoczekiwanie w drugiej połowie. Zastąpił wówczas na murawie Patryka Stępińskiego. - Trzeba zapytać trenera, dlaczego zdecydował się na taki ruch. Ja dostałem sygnał, że mam się szybko przygotować, bo zaraz wchodzę. Nie było nawet czasu na jakieś dokładne uwagi - przyznał. - Jak wchodziłem, to cel były jeden. Miałem pomóc drużynie odnieść zwycięstwo - dodał.