Rosja: Artur Jędrzejczyk wyleciał z boiska już przed przerwą!

Już w 44. minucie zakończył występ w spotkaniu z Lokomotiwem Moskwa Artur Jędrzejczyk, a drużyna reprezentanta Polski poległa w rosyjskiej stolicy.

Konrad Kostorz
W trzech pierwszych spotkaniach ligowych Krasnodaru Artur Jędrzejczyk wystąpił w pełnym wymiarze czasowym w roli środkowego obrońcy, a jego zespół zdołał zgromadzić 4 "oczka".

Pojedynek z silnym kadrowo Lokomotiwem był drugim poważnym testem dla ekipy Slavoljuba Muslina i - podobnie jak pierwszego (1:2 z Zenitem St. Petersburg) - nie udało jej się zdać.

W 44. minucie, gdy goście przegrywali już 0:1, na szybką akcję zdecydował się Dame N'Doye, a Jędrzejczyk będąc ostatnim obrońcą ratował sytuację faulem. Arbiter nie miał innego wyjścia i musiał wyrzucić byłego gracza Legii Warszawa z boiska.

Po zmianie stron przyjezdni wyrównali dzięki niezwykle kontrowersyjnemu rzutowi karnemu, ale końcówka należała już do Parowozów.

Lokomotiw Moskwa - FK Krasnodar 3:1 (1:0)
1:0 - Denisov 41'
1:1 - Joaozinho (k.) 59'
2:1 - N'Doye 83'
3:1 - Durica 88'

Czerwona kartka: Jędrzejczyk /44'/ (FK Krasnodar).