Premier League: Remis w derbach Birmingham

West Bromwich Albion prowadził z Aston Villą już 2:0, ale ostatecznie nie zdołał wygrać. W derbach miasta Birmingham zagrał były gracz Lecha Poznań Aleksandar Tonev.

Bartosz Zimkowski

Po jedenastu minutach gospodarze prowadzili 2:0. Obie bramki strzelił będący w niezłej formie Shane Long. To był trzeci z rzędu mecz, kiedy Irlandczyk zdobył gola w Premier League. Od pierwszej minuty w barwach Aston Villi pojawił się Aleksandar Tonev. Bułgar oddał kilka strzałów z dystansu, ale nie znalazły one drogi do bramki.

Po zmianie stron menedżer gości dokonał trzech zmian jednocześnie. Przyniosło to skutek, ponieważ The Villans dwa razy trafili do siatki WBA i wywieźli punkt.

West Bromwich Albion - Aston Villa 2:2 (2:0)