Klasyfikacja Fair Play po 18. kolejce I ligi: Sędzia rozmontował Puszczę
Puszcza Niepołomice kończyła mecz z PGE GKS Bełchatów w ósemkę i spadła na ostatnie miejsce w naszej klasyfikacji! Żaden z zespołów nie ustrzegł się upomnień w tej serii spotkań.
Upomnienia w 18. kolejce:
Arka Gdynia:
Żółte kartki: Marcus Vinicius, Szwoch.
Chojniczanka Chojnice:
Żółte kartki: Mikołajczak, Ostalczyk, Radler.
Dolcan Ząbki:
Żółte kartki: Długołęcki, Leszczyński, Piesio.
Flota Świnoujście:
Żółta kartka: Kieruzel.
GKS Bełchatów:
Żółte kartki: Szymorek, Wroński.
GKS Katowice:
Żółte kartki: Gancarczyk, Goncerz.
GKS Tychy:
Żółta kartka: Carnota.
Górnik Łęczna:
Żółte kartki: Kalkowski, Sasin.
Kolejarz Stróże:
Żółte kartki: Bajdur, Cichy, Niane.
Miedź Legnica:
Żółta kartka: Wołczek.
Okocimski Brzesko:
Żółte kartki: Buras, Nawrot.
Olimpia Grudziądz:
Żółte kartki: Piter-Bucko (2).
Czerwona kartka: Piter-Bucko.
Stomil Olsztyn:
Żółte kartki: Kaźmierowski, Lech.
Termalica Bruk-Bet Nieciecza:
Żółta kartka: Kiełb.
Wisła Płock:
Żółte kartki: Stefańczyk (2).
Czerwona kartka: Stefańczyk.
Upomnienia w zaległym meczu 17. kolejki:
Arka Gdynia:
Żółta kartka: Sobieraj.
Termalica Bruk-Bet Nieciecza:
Żółte kartki: Kujawa, Nowak, Piątek, Pleva.
W 19. kolejce nie zagrają: Piesio (Dolcan), Lech (Stomil), Kujawa, Piątek (Termalica Bruk-Bet) - 4 żółte kartki; Stefańczyk (Wisła) - 5 żółtych kartek; Mikołajczak (Chojniczanka), Biernat (Puszcza) - 8 żółtych kartek; Uwakwe (Puszcza) - 9 żółtych kartek.
Zagrożeni pauzą: Juraszek, Szromnik, Tomasik (Arka), Orłowski, Wojdyga (Chojniczanka), Świerblewski, Wiśniewski, Zjawiński (Dolcan), Feruga, Jary, Kostecki, Krotofil, Kutarba, Staniczek (Energetyk ROW), Ekwueme, Jasiński, Niewiada, Śpiączka, Zalepa (Flota), Basta, Mak Mateusz, Mak Michał (GKS B.), Fonfara, Jurkowski, Pietrzak, Pitry (GKS K.), Kopczyk, Krajanowski (GKS T.), Szmatiuk, Zwoliński (Górnik), Bajdur, Rocki, Trochim (Kolejarz), Bartoszewicz, Cierpka, Midzierski, Wołczek, Zasada (Miedź), Brud, Cebula, Nawrot, Smoliński, Szewczyk (Okocimski), Staniek (Olimpia), Lewiński (Puszcza), Kosiorowski, Margol, Szczepański (Sandecja), Bzdęga, Jegliński, D. Kun (Stomil), Hiszpański (Wisła) - 3 żółte kartki; Feciuch (Chojniczanka), Szary (Energetyk ROW), Opałacz (Flota), Szufryn (Kolejarz), Piter-Bucko (Olimpia), Mójta (Sandecja) - 7 żółtych kartek.
Piłka nożna na SportoweFakty.pl - nasz profil na Facebooku! Tylko dla fanów futbolu! Kliknij i polub nas.
Upomnienia ogółem:
Arka Gdynia:
Żółte kartki: Aleksander (2), Budka (2), Glauber (2), Jamróz, Juraszek (3), Kubowicz (2), Marcus Vinicius (2), Pruchnik, Radzewicz (5), Rzuchowski (2), Sobieraj (6), Szromnik (3), Szubert (2), Szwoch, Tomasik (3), Wojowski.
Czerwone kartki: Radzewicz, Szubert.
Chojniczanka Chojnice:
Żółte kartki: Bednarek (4), Chyła (5), Feciuch (7), Iwanicki (2), Jałocha, Jankowski (2), Jędrzejczyk, Mikołajczak (8), Mrozik (5), Ostalczyk (2), Orłowski (3), Pląskowski (4), Radler (6), Ropiejko (2), Wojdyga (3), Wypij, Ziąbski.
Czerwone kartki: Feciuch, Mikołajczak.
Dolcan Ząbki:
Żółte kartki: Bazler, Długołęcki (2), Figiel M. (2), Grzelak Rafał II (5), Jakubik (5), Klepczarek (4), Leszczyński, Matuszczyk, Matuszek (5), Mazek, Osoliński (2), Piesio (4), Świerblewski (3), Wiśniewski (3), Zjawiński (3).
Czerwone kartki: Jakubik, Leszczyński, Matuszczyk.
Energetyk ROW Rybnik:
Żółte kartki: Bałuszyński, Buchała, Cisse (4), Feruga (3), Gładkowski, Grolik (4), Jary (3), Kostecki (3), Krotofil (3), Kurzawa (2), Kutarba (3), Muszalik (4), Skrzeszewski, Staniczek (3), Szary (7), Szatkowski (2).
Czerwone kartki: Grolik, Kostecki, Szary.
Flota Świnoujście:
Żółte kartki: Arifović (2), Bodziony (2), Ekwueme (3), Gąsiński (2), Grzelak Rafał I (2), Jasiński (3), Kieruzel (6), Niewiada (3), Nnamani, Opałacz (7), Stasiak, Szałek (4), Śpiączka (3), Wrzesień (4), Zalepa (3).
Czerwone kartki: Jasiński, Opałacz (2), Szałek.
GKS Bełchatów:
Żółte kartki: Baran (6), Baranowski (6*), Bartosiak, Basta (3), Flis, Mak Mateusz (3), Mak Michał (3), Poźniak, Rachwał (4), Raul Gonzalez (2), Renusz (2), Sawala (5), Szymański, Szymorek, Wacławczyk, Wilusz, Wroński.
Czerwone kartki: Baran, Baranowski, Malarz, Wilusz.
* - 1 żółta kartka dla Baranowskiego została anulowana.
GKS Katowice:
Żółte kartki: Cholerzyński (2), Chwalibogowski (2), Czerwiński (5), Duda, Figiel R., Fonfara (3), Gancarczyk (5), Goncerz (2), Jurkowski (3), Kamiński (4), Napierała, Pietrzak (3), Pitry (3), Sadzawicki, Wołkowicz, Wróbel.
Czerwone kartki: Budziłek, Gancarczyk.
GKS Tychy:
Żółte kartki: Carnota (6), Chomiuk, Dzięgielewski, Gąsior (6), Kopczyk (3), Krajanowski (4), Lisowski (4), Małkowski (2), Masternak, Mączyński (2), Mąka (2), Smółka (3), Szczęsny (2), Zunić (2).
Czerwone kartki: Krajanowski, Lisowski, Mączyński, Mąka.
Górnik Łęczna:
Żółte kartki: Bielak (2), Bonin, Kalkowski (2), Kozacuks (2), Mraz (2), Niedziela, Nikitović (4), Nowak T., Prusak (2), Sasin (2), Szałachowski, Szmatiuk (3), Tadrowski (6), Wiązowski (2), Zawistowski, Zwoliński (3).
Czerwona kartka: Bielak.
Kolejarz Stróże:
Żółte kartki: Bajdur (3), Bocian (4), Cichy (2), Klatt, Niane (5), Rocki (3), Stefanik (4), Szufryn (7), Trochim (3), Wolański.
Czerwone kartki: Niane, Szufryn, Trochim.
Miedź Legnica:
Żółte kartki: Bartoszewicz (5), Cierpka (6), Fedyna, Garuch, Grzegorzewski (2), Kasperkiewicz, Łobodziński, Łuszkiewicz (3), Madejski, Midzierski (3), Szczepaniak (2), Tanżyna (2), Wołczek (3), Woźniczka (4), Zakrzewski (2), Zasada (3).
Czerwone kartki: Midzierski (2).
Okocimski Brzesko:
Żółte kartki: Brud (3), Buras, Cebula (3), Darmochwał (6), Jacek (4), Nawrot (3), Niechciał (5), Pączek, Smoliński R. (3), Stefański, Szewczyk (3), Termanowski, Wieczorek, Wojcieszyński (5), Żołądź (2).
Czerwone kartki: Brud, Darmochwał, Stefański, Wieczorek.
Olimpia Grudziądz:
Żółte kartki: Banasiak (2), Bielawski, Frańczak (2), Gawęcki (5*), Kowalczyk, Kłus (2), Łabędzki, Mazurkiewicz (2), Pisarczuk (2), Piter-Bucko (7), Rogalski (5), Ruszkul (4), Smoliński M. (2), Staniek (3), Woźniak (4), Wróbel, Zabłocki (2).
Czerwone kartki: Fabiniak, Piter-Bucko (2), Rogalski (2).
* - 1 żółta kartka dla Gawęckiego została anulowana.
Puszcza Niepołomice:
Żółte kartki: Biernat (8), Borovicanin (2), Cholewiak, Czychowski (2), Janik (2), Lewiński (3), Lizak (2), Mikołajczyk (4), Moskwik, Nowak Ł. (2), Rodin (2), Strózik (6), Szymonik, Uwakwe (9), Wallace (6), Zontek (3).
Czerwone kartki: Biernat, Strózik (2), Uwakwe, Wallace, Zontek (2).
Sandecja Nowy Sącz:
Żółte kartki: Badaljan, Besta, Bębenek (5), Certik (2), Czarnecki (2), Fałowski (2), Giel, Górski (2), Grzeszczyk (4), Kosiorowski (3), Margol (3), Mójta (7), Nasher (2), Petran (6), Słaby, Szarek, Szczepański (3), Zawiślan.
Czerwone kartki: Bębenek, Certik, Fałowski, Makuch.
Miejsce | Drużyna | Żk | CzK | K+/K- | Pkt |
---|---|---|---|---|---|
1 | Górnik Łęczna | 35 | 1 | 1/0 | 74 |
2 | GKS Katowice | 36 | 2 | 2/2 | 84 |
3 | Termalica Bruk-Bet Nieciecza | 32 | 3 | 4/3 | 86 |
4 | Arka Gdynia | 38 | 2 | 2/1 | 88 |
5 | Miedź Legnica | 39 | 2 | 3/5 | 99 |
6 | Kolejarz Stróże | 33 | 3 | 5/2 | 101 |
7 | Dolcan Ząbki | 38 | 3 | 1/3 | 111 |
8 | GKS Tychy | 35 | 4 | 2/2 | 112 |
9 | Energetyk ROW Rybnik | 48 | 1 | 0/5 | 119 |
10 | PGE GKS Bełchatów | 36 | 4 | 2/2 | 120 |
11 | Okocimski Brzesko | 42 | 4 | 1/0 | 121 |
12 | Wisła Płock | 45 | 4 | 2/2 | 124 |
13 | Flota Świnoujście | 44 | 4 | 1/2 | 133 |
14 | Sandecja Nowy Sącz | 47 | 4 | 4/3 | 133 |
15 | Olimpia Grudziądz | 47 | 5 | 3/4 | 144 |
16 | Stomil Olsztyn | 53 | 4 | 4/3 | 148 |
17 | Chojniczanka Chojnice | 57 | 2 | 3/4 | 174 |
18 | Puszcza Niepołomice | 54 | 7 | 5/2 | 213 |
UWAGA: Za pierwszą żółtą kartkę danego piłkarza drużyna otrzymuje 1 punkt karny, za każdą kolejną 2, 3, itd.Za pierwszą czerwoną kartkę danego piłkarza drużyna otrzymuje 5 punktów karnych, za każdą następną tego samego zawodnika 10, 15, itd. "K+" - karne podyktowane dla zespołu, "K-" - karne podyktowane przeciwko drużynie. W przypadku równej ilości punktów o wyższej pozycji w tabeli decyduje mniejsza liczba czerwonych, żółtych kartek, a następnie ilość podyktowanych rzutów karnych przeciwko zespołowi i miejsce w tabeli ligowej po danej kolejce.