Jose Mourinho: Przeżyłem nerwowe popołudnie

Chelsea po dość przeciętnym występie pokonała Crystal Palace tylko 2:1. Jose Mourinho przyznał, że przeżył bardzo nerwowe popołudnie.

Szymon Mierzyński
- To był mecz, w którym mogliśmy zwyciężyć 5:1, ale równie dobrze mogło być też 2:2. Nie wykorzystaliśmy swoich szans i do samego końca rywal miał nadzieję na korzystny wynik. Dobrze, że nas nie ukarał - powiedział na łamach skysports.com Jose Mourinho.

Zdaniem "The Special One" kluczowe dla nerwowej końcówki było zdarzenie z pierwszej połowy. - Przy stanie 1:0 Branislav Ivanović miał doskonałą okazję na podwyższenie prowadzenia. Nie zrobił tego i chwilę później było już 1:1. Od tego momentu zaczęły się nerwy.

Menedżer Orłów Tony Pulis był zadowolony z sobotniego występu mimo porażki. - Do ostatnich minut mieliśmy szansę na zrealizowanie swojego celu. Zabrakło nam trochę szczęścia, ale zmusiliśmy przeciwnika do niemałego wysiłku - stwierdził.

Piłka nożna na SportoweFakty.pl - nasz profil na Facebooku! Tylko dla fanów futbolu! Kliknij i polub nas.

Premier League: Chelsea męczyła się, ale wygrała