Kokpit Kibice
Relacje na żywo
 • wszystkie
 • Piłka Nożna
 • Siatkówka
 • Żużel
 • Koszykówka
 • Piłka ręczna
 • Skoki narciarskie
 • Tenis

Adam Fedoruk: Wykonaliśmy w tygodniu mnóstwo pracy

W najbliższej kolejce piłkarze Miedzi Legnica w wyjazdowym pojedynku zmierzą się z Kolejarzem Stróże. - To zespół składający się z doświadczonych graczy - mówi o przeciwniku szkoleniowiec Miedzianki.
Artur Długosz
Artur Długosz

Piłkarze Kolejarza Stróże bronią się spadkiem z I ligi. Miedź Legnica plasuje się w środku stawki, lecz aspiracje tego klubu są zdecydowanie większe. - Oglądałem ostatnie dwa mecze Kolejarza i muszę przyznać, że to bardzo dobrze zorganizowany zespół. Po stracie piłki zawodnicy natychmiast wracają na swoje pozycje, uniemożliwiając rywalom szybki atak. To zespół składający się z doświadczonych graczy. Co ciekawe, nie mają zawodników zbyt wysokich, a mimo to sporo bramek zdobywają po stałych fragmentach gry - mówi przed niedzielnym spotkaniem Adam Fedoruk.

Miedzianka w ostatnim meczu ligowym doznała wysokiej porażki z Dolcanem Ząbki. Z Kolejarzem o punkty także nie będzie łatwo. - Kolejarz to zespół nieobliczalny, a z takimi gra się trudno. Preferują siłowy futbol. Szukają okazji do kontry i w tym elemencie są bardzo groźni. W ostatnim meczu właśnie z taką grą rywali mieliśmy sporo problemów i po kontrach traciliśmy bramki, dlatego teraz długo analizowaliśmy mecz z Dolcanem i pracowaliśmy nad tym, by zapobiec stracie bramek w taki sposób - zaznaczył trener Piotr Tworek.

Wszystko wskazuje na to, że skład Miedzi w meczu z Kolejarzem będzie inny niż w potyczce z Dolcanem. - Wykonaliśmy w tygodniu mnóstwo pracy i będziemy dobrze przygotowani do tego meczu. Myślę, że w porównaniu do naszego ostatniego, przegranego meczu, można się spodziewać zmian w składzie - powiedział Fedoruk.

- Jeśli chodzi o naszą sytuację kadrową, to nie możemy skorzystać z kontuzjowanych Tanżyny i Garucha. Pozostali zawodnicy są w pełni sił i do naszej dyspozycji. Tym razem nikt też nie pauzuje za kartki - dodał Tworek.

Jesteśmy na Facebooku. Dołącz do nas!    

Polub Piłkę Nożną na Facebooku
Zgłoś błąd
inf. własna

Komentarze (0):

  Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
  ×
  Sport na ×