Piękne bramki w Legnicy. Wyniki sobotnich spotkań 18. kolejki II ligi grupy zachodniej

/ Znicz
/ Znicz

Po kilku miesiącach przerwy wreszcie zmienił się lider w tabeli grupy zachodniej II ligi. Przynajmniej na jeden dzień z pierwszego miejsca mogą się cieszyć piłkarze MKS-u Kluczbork, którzy po wygranej w Bydgoszczy przewodzą w II-ligowej stawce.

W tym artykule dowiesz się o:

Spokojną zimę będą mieć na pewno piłkarze Rakowa, którzy wywieźli komplet punktów z Zielonej Góry. Po kiepskim początku rozgrywek widać, iż nowy trener Leszek Ojrzyński na razie znakomicie wypełnia swoja obowiązki. W sobotę zwycięstwo graczom spod Jasnej Góry zapewnił jednak Mateusz Bukowiec, który już w pierwszej połowie ustalił wynik spotkania.

Trzy punkty z obcego terenu wywieźli także Portowcy. . Na boisku więcej ciekawego działo się jednak w drugiej połowie, gdyż w pierwszych 45-minutach oddano tylko jeden strzał na bramkę rywali! Wynik spotkania w 91. minucie ustalił Ferdinand Chi-Fon, który pięknym uderzeniem z 20-metrów nie dał żadnych szans Gostomskiemu.

Ze zwycięstwa mogą się także cieszyć w Żaganiu. Czarni pokonali na wyjeździe Miedź Legnicę 2:1, choć to gospodarze byli stroną przeważającą. W futbolu liczą się jednak bramki, a w tym elemencie lepsi okazali się goście, którzy zagrali niemal na stuprocentowej skuteczności, oddając w całym meczu zaledwie trzy celne strzały. Dodajmy, że były to bramki niewątpliwej urody. Najpierw precyzyjnym strzałem z 30 metrów popisał się Kamil Kassian, a 12 minut później niemal ze środka boiska jego wyczyn skopiował Andrzej Bednarz.

Wyniki sobotnich spotkań 18.kolejki II ligi:

Victoria Koronowo - GKS Tychy 0:0

Kotwica Kołobrzeg - Polonia Słubice 1:0 (0:0)

1:0 - Stareckyj 80'

Unia Janikowo - Jarota Jarocin 1:1 (0:1)

0:1 - Smektała 8'

1:1 - Tarnowski

Zawisza Bydgoszcz - MKS Kluczbork 0:1 (0:0)

0:1 - Stępień 89'

Zagłębie Sosnowiec - Pogoń Szczecin 1:2 (0:0)

0:1 - Woźniak 62'

1:1 - Myśliwy 74'

1:2 - Chi-Fon 91'

Nielba Wągrowiec - Chemik Police 5:0 (0:0)

1:0 - Maciejak 60'

2:0 - Maciejak 70'

3:0 - Maciejak 75'

4:0 - Mikołajczak 76'

5:0 - Kalu 80'

Lechia Zielona Góra - Raków Częstochowa 0:3 (0:2)

1:2 - Bednarz 90'

Wszystkie mecze 2. ligi piłki nożnej w Pilot WP, pierwszej TV online w Polsce! (link sponsorowany)
2. liga piłki nożnej w jednym miejscu. Transmisje wszystkich meczów obejrzysz na żywo, online, gdziekolwiek będziesz w Pilot WP.

Rywalizację 18 drużyn o najlepsze miejsca w tabeli, a tym samym wszystkie mecze 34 kolejek do zobaczenia online na kanałach 2. liga piłki nożnej za pośrednictwem platformy streamingowej Pilot WP. Dodatkowo, dla wszystkich którzy chcą obejrzeć rozgrywki później, będzie przygotowana biblioteka VOD, z rozegranymi meczami. Wystarczy wykupić pakiet "2. liga piłki nożnej" w Pilot WP, a razem z nim dostęp do kanałów 2. liga piłki nożnej oraz VOD z meczami.

To tutaj toczy się prawdziwa gra! Sportowe emocje gwarantowane!