Bogusław Leśnodorski... przeprasza

W pierwszym ligowym meczu sezonu 2014/2015 Legia Warszawa przegrała przed własną publicznością z PGE GKS Bełchatów 0:1. To druga porażka Wojskowych w trzech pierwszych meczach po letniej przerwie.

Maciej Kmita
Tuż po końcowym gwizdku sobotniego meczu 1. kolejki T-ME prezes Legii Bogusław Leśnodorski za pośrednictwem Twittera... przeprosił kibiców za występ drużyny Henninga Berga.
Mistrzowie Polski po letniej przerwie rozegrali trzy oficjalne spotkania (wszystkie przed własną publicznością), w których ponieśli dwie porażki i raz zremisowali.

Najpierw 9 lipca przegrali w meczu o Superpuchar Polski z Zawiszą Bydgoszcz, a w ubiegłą środę szczęśliwie zremisowali przy Łazienkowskiej 3 z półamatorami z St. Patrick's Athletic FC w pierwszym spotkaniu II rundy eliminacji Ligi Mistrzów, a teraz przegrali w Warszawie z beniaminkiem ligi GKS-em Bełchatów.

Mało tego, w każdym ze spotkań zaprezentowali się gorzej od rywali i zasłużenie przegrali z Zawiszą i Brunatnymi, a niezasłużenie zremisowali z Irlandczykami.