Inter Mediolan finalizuje transfery dwóch znanych piłkarzy i oddaje duet do Southampton
W najbliższych dniach reprezentanci Włoch i Chile zostaną zawodnikami Interu Mediolan. Z drużyny Waltera Mazzarriego odejdzie natomiast dwóch innych piłkarzy.
Konrad Kostorz
Święci zgodzili się wysłać Osvaldo na San Siro, ale równocześnie ustalili z włodarzami Interu, że pozyskają dwóch graczy niechcianych przez Waltera Mazzarriego. Chodzi o środkowego pomocnika Saphira Taidera i skrzydłowego Ezequiela Schelotto. Algierczyk oraz Argentyńczyk zostaną wypożyczeni do klubu z St Mary's Stadium.
Nie jest wykluczone, że Inter na pozyskaniu Osvaldo i Medela zakończy wzmacnianie zespołu. Ekipa Mazzarriego nieźle radzi sobie w okresie przygotowawczym (wygrała z Romą, zremisowała z Realem oraz Manchesterem United) i dysponuje silnym składem. Według prognoz w podstawowym składzie obok pozyskanego Chilijczyka będą występować: Samir Handanović, Andrea Ranocchia, Nemanja Vidić, Juan Jesus, Jonathan, Mateo Kovacić, Hernanes, Yuto Nagatomo, Rodrigo Palacio i Mauro Icardi.
Oglądaj Serie A NA ŻYWO w WP Pilot!
Polub Piłkę Nożną na Facebooku
Zgłoś błąd
football-italia.net
Komentarze (2):
-
Internista Zgłoś komentarz
sprawiła że miał kłopot potem akcja z przejściem do Juventusu dała taki a nie inny efekt. Pozyskanie Medela to bardzo dobry ruch , Osvaldo na rezerwę za Mauro ale myslę że to nie koniec transferów choćby dlatego że z United Chicharito jest blisko przejścia do Nas. FORZA INTER -
MITCH Zgłoś komentarz
Inter nie ma obecnie składu z zawrotnymi nazwiskami.