Wstępny plan przygotowań KSZO przed rundą wiosenną

Runda jesienna drugoligowych rozgrywek w grupie wschodniej dobiegła końca. Po 19 rozegranych meczach fotel lidera należy do piłkarzy KSZO Ostrowiec Św., którzy zanotowali tylko dwie porażki. Podopieczni trenera Wiesława Wojno nie zamierzają zwalniać tempa i zrobią wszystko, aby zrealizować postawiony przed nimi cel, czyli upragniony awans do I ligi, tym bardziej, że sukces ten zbiegłby się w czasie z obchodami 80-lecia istnienia klubu z hutniczego miasta.

Anna Soboń
Anna Soboń

We wtorek piłkarze pomarańczowo-czarnych rozegrają mecz, w którym zmierzą się z juniorami starszymi (rocznik 1990/91) MKS KSZO-Junior. Początek spotkania zaplanowano na godz. 16.00. Zawodnicy będą trenować do końca listopada, by później udać się na zasłużony odpoczynek. Do zajęć powrócą natomiast 6 stycznia. Sztab szkoleniowy KSZO ustalił już wstępnie kilka spotkań sparingowych jakie rozegrają piłkarze w ramach przygotowań przed rundą wiosenną obecnego sezonu.

- Cały grudzień przeznaczamy na odpoczynek, przy czym ci zawodnicy, którzy zostaną w Ostrowcu, nie będą bezczynnie spędzać czasu. Również ci zawodnicy, którzy wyjeżdżają z Ostrowca do domów, dostaną rozpiskę z zadaniami, aby wykonali pewną pracę tlenową.
Spotykamy się 6 stycznia, mam nadzieję, w dobrych warunkach organizacyjnych. Mamy już zaplanowanych sześć gier kontrolnych, m. in. z Garbarnią Kraków, młodzieżowcami Wisły Kraków, Górnikiem Łęczna, Turem Turek, Koroną Kielce i Motorem Lublin. W tym roku chcemy jeszcze zagrać sparing z juniorami MKS KSZO. Gdyby byli jacyś zawodnicy do sprawdzenia, rozegramy również mecz, żeby ich przetestować
- powiedział trener KSZO, Wiesław Wojno.

Wszystkie mecze 2. ligi piłki nożnej w Pilot WP, pierwszej TV online w Polsce! (link sponsorowany)
2. liga piłki nożnej w jednym miejscu. Transmisje wszystkich meczów obejrzysz na żywo, online, gdziekolwiek będziesz w Pilot WP.

Rywalizację 18 drużyn o najlepsze miejsca w tabeli, a tym samym wszystkie mecze 34 kolejek do zobaczenia online na kanałach 2. liga piłki nożnej za pośrednictwem platformy streamingowej Pilot WP. Dodatkowo, dla wszystkich którzy chcą obejrzeć rozgrywki później, będzie przygotowana biblioteka VOD, z rozegranymi meczami. Wystarczy wykupić pakiet "2. liga piłki nożnej" w Pilot WP, a razem z nim dostęp do kanałów 2. liga piłki nożnej oraz VOD z meczami.

To tutaj toczy się prawdziwa gra! Sportowe emocje gwarantowane!

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×