WP SportoweFakty.wp.pl – wiadomości sportowe, relacje live, wyniki meczów

Kokpit Kibice
Relacje na żywo
 • wszystkie
 • Piłka Nożna
 • Siatkówka
 • Żużel
 • Koszykówka
 • Piłka ręczna
 • Skoki narciarskie
 • Tenis

Prezes Concordii Knurów: Ochroniarze nie reagowali, bo bali się o swoje zdrowie

- Organizacja nie zawiodła, a klub zapewnił wszystko, co konieczne. Ochroniarze nie reagowali, bo bali się o swoje zdrowie - wyjaśnia prezes Concordii Knurów Andrzej Michalewicz.
 Redakcja
Redakcja


Źródło: x-news

Polub Piłkę Nożną na Facebooku
Zgłoś błąd
x-news

Komentarze (10):

[ Anuluj ] Odpowiadasz na komentarz:

Dowiedz się jak umieszczać linki od tagów, pogrubiać tekst, itp.
 • tomekBYDGOSZCZ 0
  Dzięki, również miłego dnia i nie prowokuj kierownika :-). Po prostu zamieszki, tak podsumowując, są ze szkoda dla wszystkich normalnych obywateli i wszyscy za to płacimy więc mamy prawo żądać aby w końcu zrobiono z tym porządek.
  Pozdrawiam.
  pablo80 - RSKZ Jak najbardziej winni są obaj. Też nie chcę wprowadzać tu polityki, ale to premier krzyczał czego to on nie zrobi i to on miał środki (prawo, rząd) by coś zmienić, a Kaczyński jest w wiecznej opozycji, więc już to pokazuje jak poważna jest to partia. Bądźmy realistami. Jakby mnie przywrócili do pracy to i tak bym po miesiącu- dwóch wyleciał pod byle pretekstem, albo nałożyli by takie obowiązki przez które sam bym odszedł... Miłego dnia.Ja uciekam do pracy.
  Odpowiedz Zgłoś Zablokuj
 • pablo80 - RSKZ 0
  Jak najbardziej winni są obaj. Też nie chcę wprowadzać tu polityki, ale to premier krzyczał czego to on nie zrobi i to on miał środki (prawo, rząd) by coś zmienić, a Kaczyński jest w wiecznej opozycji, więc już to pokazuje jak poważna jest to partia.


  Bądźmy realistami. Jakby mnie przywrócili do pracy to i tak bym po miesiącu- dwóch wyleciał pod byle pretekstem, albo nałożyli by takie obowiązki przez które sam bym odszedł...
  Miłego dnia.Ja uciekam do pracy.

  tomekBYDGOSZCZ Prawo karne, prawo do użycia środków przymusu bezpośredniego, itp. czy środki restrykcyjne? Nie jestem prawnikiem, jak zwał tak zwał :-). Oczywiście, że wszystkimi kosztami interwencji oraz pokryciem szkód powinni być obciążeni uczestnicy zajść i ewentualnie organizatorzy imprezy jeśli czegoś nie dopilnowali, a nie podatnicy! Tu też jest pełna zgoda miedzy nami. Tuska bym w to nie mieszał, bo z jednej strony on niewiele z tym zrobił, a z drugiej strony to Kaczyński wspiera kiboli lub ewentualnie milczy jak już przegną co daje im też większego powera do zadymiania, czują, że mają plecy więc nie róbmy z tego sprawy politycznej, bo winne są obie największe partie, no chyba, że obarczamy winą cały POPIS! Zresztą zachowanie kiboli to nie jedyna cena jaką płaci społeczeństwo za wojnę polsko - polską. A co do kierownika to nie pytaj go, bo pomyśli, że szykujesz prowokacje :-). A tak poważnie to w każdym sądzie pracy byś wygrał jakby zwolniono Ciebie z tego powodu i albo musiano by Cię przywrócić do pracy albo wypłacić spore odszkodowanie.
  [ pokaż odpowiedzi ] Odpowiedz Zgłoś Zablokuj
 • tomekBYDGOSZCZ 1
  Prawo karne, prawo do użycia środków przymusu bezpośredniego, itp. czy środki restrykcyjne? Nie jestem prawnikiem, jak zwał tak zwał :-). Oczywiście, że wszystkimi kosztami interwencji oraz pokryciem szkód powinni być obciążeni uczestnicy zajść i ewentualnie organizatorzy imprezy jeśli czegoś nie dopilnowali, a nie podatnicy! Tu też jest pełna zgoda miedzy nami.
  Tuska bym w to nie mieszał, bo z jednej strony on niewiele z tym zrobił, a z drugiej strony to Kaczyński wspiera kiboli lub ewentualnie milczy jak już przegną co daje im też większego powera do zadymiania, czują, że mają plecy więc nie róbmy z tego sprawy politycznej, bo winne są obie największe partie, no chyba, że obarczamy winą cały POPIS! Zresztą zachowanie kiboli to nie jedyna cena jaką płaci społeczeństwo za wojnę polsko - polską.
  A co do kierownika to nie pytaj go, bo pomyśli, że szykujesz prowokacje :-). A tak poważnie to w każdym sądzie pracy byś wygrał jakby zwolniono Ciebie z tego powodu i albo musiano by Cię przywrócić do pracy albo wypłacić spore odszkodowanie.
  pablo80 - RSKZ Nie tyle prawo co środki restrykcyjne. Podwyższenie kar oraz przekierowanie obciążenia finansowego na uczestników zamieszek na stadionie to podstawa. Jednak to nie zagwarantuje bezpieczeństwa poza stadionem. Tusk tyle krzyczał, że zrobi porządek z bandytami stadionowymi, a nie zrobił nic. Spytam dzisiaj kierownika co by mnie czekało gdybym nie pojawił się w pracy, bo trwała wojna na mojej ulicy.
  [ pokaż odpowiedzi ] Odpowiedz Zgłoś Zablokuj
Pokaż więcej komentarzy (7)
Pokaż więcej komentarzy (10)
Pokaż więcej komentarzy (10)
Pokaż więcej komentarzy (10)
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×