Komisja Ligi ukarała Legię Warszawa!

Komisja Ligi ukarała obecnego mistrza Polski trzema meczami zakazu wyjazdowego dla zorganizowanych grup kibiców - informują legionisci.com.
Bartosz Wiśniewski

W piątek Komisja Ligi debatowała nad zachowaniem fanów Legii Warszawa podczas spotkania z Jagiellonią Białystok. Kibice gospodarzy odpalili kilka razy środki pirotechniczne, a pod koniec spotkania sędzia zmuszony był do przerwania meczu na kilka minut z powodu zadymienia boiska.

Legioniści nie będą mogli wspierać swojej drużyny w trzech kolejnych wyjazdowych spotkaniach. Podopieczni Henninga Berga wówczas zagrają w Szczecinie i Gdańsku. Dodatkowy mecz kary dotyczyć będzie przyszłego sezonu.

Legia obecnie zajmuje pozycję wicelidera i ma jeden punkt straty do Lecha, i trzy oczka zapasu nad trzecią "Jagą".

Czy Komisja Ligi słusznie ukarała Legię Warszawa?