Oficjalnie: Przemysław Oziębała piłkarzem Stali

Zgodnie z wcześniejszymi przewidywaniami, Przemysław Oziębała został nowym zawodnikiem II-ligowej Stali Stalowa Wola. W drużynie zielono-czarnych ma zastąpić Łukasza Sekulskiego.

Artur Długosz
O tym, że Przemysław Oziębała zostanie piłkarzem Stali Stalowa Wola informowaliśmy już wcześniej. Teraz napastnik z drużyną prowadzoną przez Jaromira Wieprzęcia związał się rocznym kontraktem.
Jeżeli uda się załatwić wszystkie formalności, Oziębała do dyspozycji Wieprzęcia może być już w najbliższą sobotę, kiedy Stal w spotkaniu wyjazdowym zmierzy się z Olimpią Zambrów.

W środę Stalówka w meczu 5. kolejki II ligi pokonała 1:0 Wisłę Puławy. Tym samym piłkarze z Podkarpacia przełamali złą passę, która ostatnio im się przytrafiła.

- Cieszymy się ze zwycięstwa po tych nieudanych dwóch spotkaniach. Na pewno był to trudny mecz. Pierwsza połowa to piłkarskie szachy. My baliśmy się otworzyć, goście nastawili się na typową grę defensywną. Nic nie wynikało z tego, że posiadaliśmy piłkę. Nie stwarzaliśmy sobie sytuacji bramkowej. Po przerwie na pewno było ciekawiej, więcej było sytuacji. To było trudne spotkanie do oglądania dla kibiców, to nie było ciekawe widowisko. Cieszymy się z trzech punktów, bo da nam to trochę oddechu - skomentował Wieprzęć.

Wszystkie mecze 2. ligi piłki nożnej w Pilot WP, pierwszej TV online w Polsce! (link sponsorowany)
2. liga piłki nożnej w jednym miejscu. Transmisje wszystkich meczów obejrzysz na żywo, online, gdziekolwiek będziesz w Pilot WP.

Rywalizację 18 drużyn o najlepsze miejsca w tabeli, a tym samym wszystkie mecze 34 kolejek do zobaczenia online na kanałach 2. liga piłki nożnej za pośrednictwem platformy streamingowej Pilot WP. Dodatkowo, dla wszystkich którzy chcą obejrzeć rozgrywki później, będzie przygotowana biblioteka VOD, z rozegranymi meczami. Wystarczy wykupić pakiet "2. liga piłki nożnej" w Pilot WP, a razem z nim dostęp do kanałów 2. liga piłki nożnej oraz VOD z meczami.

To tutaj toczy się prawdziwa gra! Sportowe emocje gwarantowane!