Pewne zwycięstwo Chrobrego. Mamrot: Rzadko zdarza się stwarzać tyle sytuacji

Piłkarze Chrobrego Głogów pokonali 3:0 Stomil Olsztyn. - Druga połowa była bardzo dobra w naszym wykonaniu - mówił po spotkaniu Ireneusz Mamrot cytowany przez chrobry-glogow.pl.

Artur Długosz

Po pierwszej połowie Chrobry Głogów ze Stomilem Olsztyn prowadził 1:0. W 11. minucie gola strzelił Michał Michalec.

- Zacznę trochę dziwnie wobec wyniku, od tego, z czego nie jestem zadowolony. A nie jestem zadowolony z pięciominutowego fragmentu po bramce. Do tego momentu graliśmy bardzo dobrze, a zaraz potem mniej agresywnie i mniej do przodu. Co prawda przeciwnik nie miał z tego sytuacji, ale my byliśmy zbyt ospali - mówił po meczu Ireneusz Mamrot cytowany przez chrobry-glogow.pl.

Trener Chrobrego pochwalił jednak swoich piłkarzy za drugą część meczu. W niej głogowianie zdobyli kolejne dwa gole. - Druga połowa była bardzo dobra w naszym wykonaniu. Nie chcę żeby zabrzmiało to źle lub nieskromnie, ale wydaje mi się, że gdybyśmy wygrali wyżej, nikt nie miałby pretensji. Rzadko zdarza się stwarzać tyle sytuacji. Stomil jest bardzo dobrym zespołem, z wysokim miejscem w tabeli, a poza jedną groźną okazją, która też nie była stuprocentowa, bo to strzał z dystansu, na więcej nie pozwoliliśmy. Należy być zadowolonym z gry, troszkę mniej ze skuteczności, jednak 3:0 cieszy. Przed meczem wziąłbym je w ciemno - skomentował szkoleniowiec.