Kokpit Kibice

U-21: kontuzja Igora Łasickiego

Igor Łasicki nie wystąpi w najbliższych meczach towarzyskich młodzieżowej reprezentacji Polski z Ukrainą i Czarnogórą. Obrońcę Napoli z udziału w spotkaniach wykluczyła kontuzja.
Maciej Kmita
Maciej Kmita

21-latek może mówić o sporym pechu, ponieważ uraz uniemożliwia mu występ w młodzieżowej reprezentacji Polski już nie pierwszy raz. Pech Igora Łasickiego jest tym większy, że w spotkaniach z Ukrainą i Czarnogórą nie zagra Paweł Dawidowicz, który został powołany do kadry A na mecze el. MŚ 2018 z Danią i Armenią, więc Łasicki miałby większe szanse na grę.

Absencje Dawidowicza i Łasickiego oznaczają, że partnerem Jarosława Jacha na środku obrony będzie Jan Bednarek z Lecha Poznań, Michał Marcjanik z Arki Gdynia bądź Przemysław Szymiński z Wisły Płock.

Październikowy dwumecz z Ukrainą (06.10) i Czarnogórą (10.10) to kolejny etap przygotowań "młodzieżówki" do udziału w mistrzostwach Europy, które odbędą się w Polsce między 16 a 30 czerwca 2017 roku. Polska będzie gospodarzem mistrzostw Europy U-21 po raz pierwszy w historii i dzięki temu ma zagwarantowany udział w turnieju bez konieczności gry w eliminacjach.

ZOBACZ WIDEO: Strata punktów wyjdzie kadrze na dobre? "Będziemy mocniejsi"

Polub Piłkę Nożną na Facebooku
Zgłoś błąd
laczynaspilka.pl

Komentarze (0):

    Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
    ×
    Sport na ×