Vincenzo Montella: Byłem bardzo zły w przerwie

AC Milan pokonał w sobotę Empoli 4:1, zdobywając trzy gole po 60 minucie spotkania. - W przerwie byłem bardzo zły - powiedział Vincenzo Montella.

Karol Borawski
Na zdjęciu Vincenzo Montella PAP/EPA / PAP/EPA/DANIEL DAL ZENNARO / Na zdjęciu Vincenzo Montella

Dzięki sobotniej wygranej Milan ma 29 punktów i plasuje się w ścisłej czołówce Serie A. Zawodnicy Montelli przez długi czas męczyli się z jedną z najsłabszych drużyn.

- W pierwszej połowie graliśmy zbyt leniwie. Wyglądaliśmy okropnie i w przerwie byłem bardzo zły. Druga połowa była dużo lepsza, tworzyliśmy sytuacje - powiedział trener Milanu.

- Chcę pomagać zespołowi. Mamy przed sobą jeszcze wiele pracy - przyznał.

Jednym z bohaterów spotkania został Gianluca Lapadula, który zdobył dwa gole. - Na każdym treningu daje z siebie 110 procent. Gdyby w lepszy sposób wykorzystywał swoją energię, byłby jeszcze silniejszy - dodał Montella.

W następnej kolejce Serie A Milan podejmie Crotone, a w kolejnej zmierzy się się z Romą.

Oglądaj rozgrywki włoskiej Serie A na Eleven Sports w Pilocie WP (link sponsorowany)

Czy Milan powalczy w tym sezonie o mistrzostwo Włoch?