Ligue 1: Rewelacyjne OGC Nice znów liderem

OGC Nice nie przestaje zadziwiać. Na zakończenie 16. kolejki drużyna Luciena Favre'a pokonała u siebie Toulouse FC aż 3:0 i ponownie jest liderem Ligue 1.

Szymon Mierzyński
PAP/EPA / PAP/EPA/FRISO GENTSCH
Rywal zajmuje miejsce w górnej połowie tabeli, ale gospodarze uporali się z nim dość szybko, bo już po 26 minutach prowadzili 2:0. W drugiej połowie wynik ustalił natomiast Jean Michael Seri.

W niedzielnym pojedynku nie wystąpił Mario Balotelli, który leczy obecnie kontuzję.

OGC Nice jest teraz samodzielnym liderem rozgrywek i ma 39 pkt. - o trzy więcej niż AS Monaco Kamila Glika.