Lorenzo Tonelli: Pomyślałem, że to strzelę

Lorenzo Tonelli był bohaterem sobotniego meczu z Sampdorią (2:1). Zawodnik Napoli przyznał, o czym myślał tuż przed zdobyciem zwycięskiej bramki.

Karol Borawski
PAP/EPA / CIRO FUSCO

Napoli przegrywało do 77. minuty, wtedy do wyrównania doprowadził Manolo Gabbiadini. Zwycięską bramkę dla gospodarzy zdobył w piątej minucie doliczonego czasu gry Lorenzo Tonelli.

Były obrońca Empoli trafił do Neapolu za 10 milionów euro, ale przeciwko Sampdorii rozegrał pierwsze spotkanie w nowych barwach. Debiut okrasił zdobyciem gola dającego trzy punkty.

- Co pomyślałem przed strzałem? Pomyślałem, że to strzelę. Udowodniliśmy, że się nie poddajemy i osiągnęliśmy wynik, na który zasłużyliśmy - powiedział.

- To dla mnie niezapomniana noc. Niesamowicie było zdobyć takiego gola. Kiedy ludzie mówią o spełnianiu dziecięcych marzeń, myślą o takich wieczorach jak ten - dodał.

Po rozegraniu 19 meczów Napoli ma 38 punktów i zajmuje trzecie miejsce w Serie A.

Oglądaj rozgrywki włoskiej Serie A na Eleven Sports w Pilocie WP (link sponsorowany)

Czy Napoli sięgnie po mistrzostwo Włoch?