Składy na mecz Juventus Turyn - FC Porto

Trenerzy Juventusu Turyn i FC Porto podali składy na rewanżowy mecz 1/8 finału Ligi Mistrzów. W pierwszym spotkaniu gospodarze wtorkowej potyczki zwyciężyli 2:0.

Michał Piegza
PAP/EPA / ALESSANDRO DI MARCO
Przed dwoma tygodniami w Porto długo utrzymywał się wynik bezbramkowy. W 70. minucie Juventus wykorzystał grę w przewadze od 27. minuty i objął prowadzenie po strzale Marko Pjacy. Chwilę później na 2:0 podwyższył Dani Alves.

Juventus zagra w ustawieniu 4-2-3-1, natomiast drużyna FC Porto 4-4-2.

Juventus Turyn - FC Porto / wt. 14.03 godz. 20:45

Juventus Turyn: Buffon - Alves, Bonucci, Benatia, Alex Sandro - Khedira, Marchisio - Cuadrado, Dybala, Mandzukić - Higuain.

FC Porto: Casillas - Maxi Pereira, Felipe, Marcano, Layun - Danilo - Andre, O. Torres, Brahimi - Soares, Silva.

Sędzia: Ovidiu Hategan (Rumunia).