Oficjalnie: Wojciech Golla na dłużej w NEC Nijmegen

Kontrakt Wojciecha Golli z NEC Nijmegen został przedłużony o rok i ma obowiązywać do końca sezonu 2017/2018. 25-letni Polak jest podstawowym zawodnikiem holenderskiego klubu.

Maciej Kmita
Maciej Kmita
Wojciech Golla w reprezentacji Polski Newspix / Michał Stawowiak / Wojciech Golla w reprezentacji Polski
NEC poinformował, że skorzystał z opcji przedłużenia wygasającego z końcem bieżącego sezonu kontraktu Polaka. To może utrudnić Wojciechowi Golli zmianę pracodawcy, o której mówił w lutym w rozmowie z WP SportoweFakty.

- Pewne rozmowy rzeczywiście zostały przeprowadzone, lecz nie padły jeszcze deklaracje, o których pan wspomina. W czerwcu może się tak zdarzyć, że zmienię klub. Mój status nie jest tak oczywisty, bo kontrakt kończy mi się wprawdzie właśnie w czerwcu, ale jest w nim zapis mówiący, że klub w pewnych okolicznościach będzie mógł go jeszcze o rok przedłużyć. Jeśli tak się stanie, głos klubu będzie decydujący. Rozmawiałem już z menedżerem, wiem, że jest zainteresowanie, są zapytania - stwierdził wówczas Golla.

25-latek jest zawodnikiem NEC od lipca 2015 roku, a do Holandii przeniósł się z Pogoni Szczecin. Polski obrońca jest podstawowym zawodnikiem ekipy z Nijmegen - rozegrał dla niej już 60 spotkań, w tym 28 w bieżącym sezonie.

ZOBACZ WIDEO Łukasz Piszczek: Od początku wiedziałem, co chcę zrobić
Wojciech Golla powinien otrzymać szansę w reprezentacji Polski?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×