Fatalny błąd Bartłomieja Drągowskiego

Bartłomiej Drągowski jeszcze nie zadebiutował w pierwszej drużynie Fiorentiny, a po występie w młodzieżowym zespole lepiej, żeby straconej bramki nie widział sztab szkoleniowy klubu z Florencji.

W lipcu Bartłomiej Drągowski przeszedł z Jagiellonii Białystok do ACF Fiorentina za ponad 3 miliony euro. Polak wciąż nie zadebiutował w pierwszym zespole, ale przez dobre kilka tygodni leczył kontuzję kolana.

19-latek jest już zdrowy i żeby ponownie złapać rytm meczowy, zaczął grać w młodzieżowym zespole Fiorentiny. Jednak starcie z Lazio Rzym w sobotnie popołudnie nie będzie wspominał miło.

W 32. minucie, przy stanie 0:0, tak wykopał piłkę z własnego pola karnego, że tę przechwycił rywal i długo się nie zastanawiał. Z 40 metrów od razu uderzył na bramkę. Piłka odbiła się od murawy i... przelobowała Drągowskiego.

Ostatecznie pojedynek zakończył się wynikim 5:2 dla Fiorentiny, a Drągowski rozegrał pełne 90 minut.

Arkadiusz Milik i Piotr Zieliński kontra wielki Juventus FC! Zobacz hit ligi włoskiej w tę niedzielę o 20:40 NA ŻYWO w Eleven Sports na elevensports.pl lub u takich operatorów jak nc+, Cyfrowy Polsat, UPC, Multimedia, Vectra, Toya, INEA czy Netia.

Czy Drągowski powinien odejść z Fiorentiny?