"Cieszę się z gola". Milik skomentował udany występ na inaugurację Serie A

Zdjęcie okładkowe artykułu: PAP/EPA / FILIPPO VENEZIA / Na zdjęciu: Arkadiusz Milik strzela gola w spotkaniu z Hellas Werona

Polski napastnik nie mógł sobie wymarzyć lepszego początku rozgrywek ligowych. Już jednak myśli o kolejnym wyzwaniu, które za kilka dni przed jego zespołem.

W tym artykule dowiesz się o:

Od 23 kwietnia br. kibice czekali na bramkę Arkadiusza Milika w Serie A. Napastnik SSC Napoli dostał szansę w pierwszym ligowym spotkaniu sezonu 2017/18 - z Hellas Werona. I ją wykorzystał. W 39. minucie trafił po podaniu Lorenzo Insigne. Był to gol na 2:0 dla neapolitańskiej ekipy (która ostatecznie zwyciężyła w Weronie 3:1).

Polak zebrał wiele pochwał we włoskiej prasie. "Milik is back" - napisali dziennikarze "La Gazzetta dello Sport".

Po udanej inauguracji głos zabrał sam piłkarz. Na Instagramie podsumował występ w meczu w Weronie. "Sezon rozpoczął się zgodnie z oczekiwaniami. Cieszę się z gola i z gry od pierwszej minuty" - napisał Milik.

Napastnik Napoli wspomniał także o kolejnym wyzwaniu, które już za kilka dni przed jego zespołem. "We wtorek druga część w Lidze Mistrzów. Bądźcie z nami w Nicei!" - napisał reprezentant Polski.

22 sierpnia Napoli zmierzy się w rewanżowym spotkaniu IV rundy eliminacji Ligi Mistrzów z OGC Nice. W pierwszym meczu u siebie włoski zespół zwyciężył 2:0.

Ile bramek w tym sezonie Serie A zdobędzie Arkadiusz Milik?