WP SportoweFakty.wp.pl – wiadomości sportowe, relacje live, wyniki meczów

Kokpit Kibice
Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Skoki narciarskie
  • Tenis

Leszek Pisz o pobiciu piłkarzy Legii Warszawa: Nigdy nie miałem podobnej sytuacji, to niewyobrażalne

- Nie wyobrażam sobie, żebym kiedykolwiek znalazł się w podobnej sytuacji - mówi o pobiciu piłkarzy Legii Warszawa Leszek Pisz.
Szymon Mierzyński
Szymon Mierzyński
Newspix / MARCIN SZYMCZYK/FOTOPYK / Na zdjęciu: Autokar Legii Warszawa

Wychowanek Wisłoki Dębica, który spędził w klubie ze stolicy lata 1987-1991 i 1992-1996 nie kryje szoku po ostatnim zajściu. - Kibice są od kibicowania, a zawodnicy od grania. Nie wiem jakbym zareagował, gdyby i mnie coś takiego spotkało, bo nigdy nie miałem do czynienia z podobnymi zdarzeniami - przyznał.

Przypomnijmy: gdy legioniści wrócili do stolicy po niedzielnym szlagierze z Lechem Poznań (0:3), zostali pobici na terenie klubu przez grupę kilkudziesięciu chuliganów.

- Nie wyobrażam sobie, jak mogło do tego dojść, że zawodnicy znaleźli się w takiej sytuacji - nie ukrywa Leszek Pisz.

Były reprezentant Polski nie chce zbyt szeroko komentować nocnego incydentu. - Nie jestem do końca w temacie, nie mam pełnej wiedzy, dlatego trudno mi się do tego odnieść. Sam gdy grałem w Legii, nigdy nie miałem do czynienia z tego rodzaju reakcjami kibiców. Nie potrafię więc powiedzieć, jakbym się zachował na miejscu piłkarzy - stwierdził.

Legia nie informowała o całym zajściu organów ścigania, ale policja już się nim zajęła. Czynności sprawdzające prowadzi wydział ds. zwalczania przestępczości pseudokibiców z Komendy Stołecznej.

ZOBACZ WIDEO Rozmowa WP SportoweFakty: W Legii przerażenie. To co się stało jest skandalem

Polub Piłkę Nożną na Facebooku
Zgłoś błąd
inf. własna

Komentarze (6):

[ Anuluj ] Odpowiadasz na komentarz:

Dowiedz się jak umieszczać linki od tagów, pogrubiać tekst, itp.
  • JagaFunJaga 0
    ja bym już wzywał Rutkowskiego i jego hanze!!!!!!!!!!!!!!
    Odpowiedz Zgłoś Zablokuj
  • hack 0
    Kogo jeszcze o to nie pytali? Pani Kazia z mięsnego na Grochowie też się wypowiadała? Może, jak nikt nie chce się przyznać, że był bity i że bił, to zgłosić sprawę do Timermansa?
    Odpowiedz Zgłoś Zablokuj
  • JagaFunJaga 3
    szczerze to ponad połowa "Warszawki" to prowincja :-) a komentować tu nie ma co, albo jesteś kibicem i kibicujesz niezależnie jak idzie albo jesteś pajacem udającym kibica który dopuszcza się takich czynów nie wiem tylko po cholerę robią 10-tki artykułów o tym samym i prawie z tym samym tekstem...
    Sokkar To już 64 artykuł o tym samym. Ciekawe czy ponownie prowincja uaktywni się w komentarzach ze swoim śmiesznym, wiejskim bełkotem :-)
    Odpowiedz Zgłoś Zablokuj
Pokaż więcej komentarzy (3)
Pokaż więcej komentarzy (6)
Pokaż więcej komentarzy (6)
Pokaż więcej komentarzy (6)