Chwile strachu na stadionie w Lyonie. Groźna kontuzja Cuco Martiny

Zdjęcie okładkowe artykułu: Getty Images / Dan Istitene / Staff Getty Images / Cuco Martina
Getty Images / Dan Istitene / Staff Getty Images / Cuco Martina
zdjęcie autora artykułu

Cuco Martina podczas meczu Ligi Europy pomiędzy Olympique Lyon i Evertonem doznał groźnej kontuzji. Piłkarz klubu z Liverpoolu niefortunnie upadł na plecy i musieli się nim zająć lekarze.

W tym artykule dowiesz się o:

Do zdarzenia doszło w 37. minucie spotkania w Lyonie. Piłkarz Evertonu po upadku na plecy bezwładnie osunął się na ziemie. Wcześniej Cuco Martina w narożniku boiska walczył o piłkę z Maxwelem Cornetem.

Błyskawicznie wokół Martiny znaleźli się lekarze, którzy umieścili gracza na noszach i założyli mu kołnierz ortopedyczny na szyję. Gdy 28-letni reprezentant Curacao upadł na ziemię jego rywal starał się go ocucić. Martina jednak nie reagował na bodźce. Kibice na trybunach zamilkli i czekali na lepsze wieści dotyczące stanu zdrowia piłkarza.

Lekarze zajmowali się kontuzjowanym piłkarzem siedem minut. Wtedy doszło do zmiany. Na boisko wszedł Muhamed Besić. Martina na szczęście był już świadomy i ruszał kończynami.

Kontuzja Martiny to bardzo zła wiadomość dla Evertonu. Klub ten po trzech kolejkach miał niewielkie szanse na awans do fazy pucharowej Ligi Europy. Na swoim koncie zespół z Liverpoolu miał tylko punkt.

ZOBACZ WIDEO: Bramka El Sharaawy'ego - stadiony świata! Skrót meczu AS Roma - Bologna CF [ZDJĘCIA ELEVEN EXTRA]

Źródło artykułu: