Serie A: 45 minut Bartosza Salamona, kwadrans Mariusza Stępińskiego

Mariusz Stępiński wszedł z ławki rezerwowych w zremisowanym 1:1 meczu Chievo Werona z Torino FC. Połowę spotkania w barwach SPAL-u rozegrał Bartosz Salamon. Jaroszyński, Drągowski i Bochniewicz nie pojawili się na boisku w 13. kolejce Serie A.

Przed przerwą reprezentacyjną Torino FC zremisowało na stadionie Interu Mediolan. Pokazało, że ma potencjał na punktowanie z potentatami, tyle że nie potrafi ustabilizować formy. W meczu z Chievo Werona zanosiło się na zimny prysznic dla Byków. Ich bierność wykorzystał i zdobył gola Perparim Hetemaj. Daniele Baselli wyrównał w 34. minucie. Obie bramki padły po strzałach głową.

Rezerwowymi Chievo byli w tym meczu Paweł Jaroszyński oraz Mariusz Stępiński. Tak samo jak inni zgromadzeni na stadionie nie zobaczyli goli w drugiej połowie. Stępiński miał szansę to zmienić, dostał od trenera kwadrans, ale stanęło na remisie 1:1.

Z Bartoszem Salamonem w jedenastce SPAL przystąpił do meczu z ACF Fiorentina, której bramki pilnował tradycyjnie Marco Sportiello kosztem Bartłomieja Drągowskiego. Beniaminek był blisko trzeciego zwycięstwa w sezonie po trafieniu Alberto Paloschiego w 42. minucie. Prowadzenie stracił dopiero w 80. minucie wskutek akcji Federico Chiesy. W drugiej połowie Salamona nie było na murawie. Jego zmiennik Marios Oikonomou zdążył dostać dwie żółte kartki i przedwcześnie wyleciał z boiska.

Pawła Bochniewicza nie było w kadrze Udinese Calcio w przegranym 0:1 meczu z Cagliari Calcio. Beniaminek Benevento Calcio poniósł 13. porażkę z rzędu. Historyczny, bo pierwszy punkt w Serie A miał na wyciągnięcie ręki. Gola na 1:2 w pojedynku z US Sassuolo stracił w 94. minucie.