Bristol City - Manchester City na żywo. Gdzie oglądać transmisję TV i online?

Zdjęcie okładkowe artykułu: Getty Images /  Clive Brunskill / Na zdjęciu: piłkarze Manchesteru City po zdobytej bramce
Getty Images / Clive Brunskill / Na zdjęciu: piłkarze Manchesteru City po zdobytej bramce
zdjęcie autora artykułu

We wtorek, w ramach Pucharu Ligi Angielskiej, odbędzie się mecz Bristol City - Manchester City. Transmisja TV na antenie Eleven Sports 1. Stream online w WP Pilot. Relacja LIVE w WP SportoweFakty.

Puchar Ligi Angielskiej LIVE: Bristol City - Manchester City na żywo. Gdzie oglądać transmisję w telewizji i internecie?

We wtorek (23 stycznia) o godzinie 20:45 rozpocznie się spotkanie Bristol City - Manchester City w ramach Pucharu Ligi Angielskiej. Transmisja TV odbędzie się na antenie Eleven Sports 1. Komentatorami widowiska będą: Marcin Grzywacz i Sebastian Chabiniak.

Starcie Bristol City - Manchester City można obejrzeć także na żywo w internecie. Stream online będzie aktywny na platformie WP Pilot. Manchester City to faworyt do awansu do kolejnego etapu Pucharu Ligi Angielskiej. W półfinale tych rozgrywek Obywatele zmierzą się z Bristol City. Trudno oczekiwać od najbliższego rywala, że wyeliminuje The Citizens, którzy są liderem Premier League. Live stream ze spotkania Bristol City - Manchester City można obejrzeć też w internecie na platformach elevensports.pl, Ipla TV i Player.pl. Relacja LIVE w WP SportoweFakty. Początek meczu Bristol City - Manchester City: 20:45. Transmisja TV: Eleven Sports 1. Stream online: WP Pilot, elevensports.pl, Player.pl i Ipla TV.

ZOBACZ WIDEO "Damy z siebie wszystko" #10: Mówiono, że to szaleństwo. A to przemyślany plan Szczęsnego

Źródło artykułu: