Oryginalne przywitanie Alexisa Sancheza. Nie wszystkim jednak przypadło do gustu

Alexis Sanchez w sobotę rozegrał pierwszy mecz na Old Trafford w barwach Manchesteru United. Kibice przywitali Chilijczyka w oryginalny sposób.

Dawid Borek
Dawid Borek
Alexis Sanchez (z prawej) PAP/EPA / RUI VIEIRA / Na zdjęciu: Alexis Sanchez (z prawej)
Sobotnie spotkanie Manchesteru United z Huddersfield Town (2:0) było dla Alexisa Sancheza pierwszym meczem na Old Trafford w barwach Czerwonych Diabłów (wcześniej Chilijczyk zagrał w dwóch pojedynkach wyjazdowych). Zgromadzeni na trybunach kibice powitali 29-latka bardzo oryginalnym banerem, wywieszając go tuż po przerwie.

- Witajcie w Manchesterze, Alexis, Atom i Humber - napisali fani Manchesteru United. Atom i Humber to psy Chilijczyka, w których jest zakochany po uszy. Najlepszy dowód to fakt, że po transferze do Manchesteru zawodnik ubrał swoich pupili... w koszulki nowej drużyny.

Oryginalny baner nie wszystkim się jednak spodobał. "ESPN" poinformował, że kilka minut po tym, jak płachta pojawiła się na jednej z trybun, steward nakazał jej zdjęcie.

Przypomnijmy, że w starciu z Huddersfield Town Sanchez zdobył swoją debiutancką bramkę dla Manchesteru United, dobijając obroniony przez golkipera rzut karny.

Czy podoba ci się baner przygotowany dla Sancheza?