Kibic wbiegł na boisko i...ucałował Cristiano Ronaldo

Do niezbyt często spotykanych scen doszło na murawie w Genewie, gdzie Portugalia rywalizowała z Holandią. W drugiej połowie na boisko wbiegł kibic, który...ucałował Cristiano Ronaldo.

Michał Piegza
Cristiano Ronaldo Getty Images / Harold Cunningham / Cristiano Ronaldo
W 62. minucie meczu Portugalii z Holandią na boisku pojawiło się trzech kibiców. Akurat trwała przerwa w grze w pojedynku Genewie po czerwonej kartce dla Joao Cancelo. Fan piłki podbiegł ze smartfonem do stojącego na środku boiska Cristiano Ronaldo i ucałował go w oba policzki. Kilka sekund później do Portugalczyka, przy aplauzie kibiców, dobiegł jego kolega, który przytulił gwiazdę światowej piłki. Oczywiście wszystko zostało uwiecznione wspomnianym smartfonem. Trzeciemu fanowi udało się już tylko...dotknąć CR7.

Cała trójka szybko została sprowadzona z boiska przez służby porządkowe, ale nagranie pozostanie. Bohaterowie za swój wyczyn odpowiedzą zapewne przed sądem.

Dodajmy, że mecz zakończył się niespodziewanie wysokim zwycięstwem Holandii 3:0.

Kibice powinni ponieść karę za wbiegnięcie na boisko?