Lokomotiw z trudem ograł II-ligowca. Piękny gol kolegi Krychowiaka i Rybusa

Zdjęcie okładkowe artykułu: Facebook /  / Na zdjęciu: Eder strzela gola nożycami
Facebook / / Na zdjęciu: Eder strzela gola nożycami

Eder trzy minuty przy końcem meczu 1/16 finału Pucharu Rosji strzelił gola, który dał Lokomotiwowi Moskwa dogrywkę. Klub Polaków ostatecznie zdołał wyeliminować Baltikę.

W tym artykule dowiesz się o:

W 1/16 Pucharu Rosji Lokomotiw Moskwa trafił na II-ligową Baltikę Kaliningrad. Kibice oczekiwali łatwego pojedynku, ale niżej notowany rywal postawił się mistrzowi kraju. W drugiej połowie było 2:1 dla drugoligowca i taki wynik utrzymywał się do 87. minuty.

Trzy minut przed końcem przebudził się Ederzito Lopes, który w tym sezonie jeszcze nie strzelił gola. Kiedy jednak to zrobił, to w wielkim stylu. Portugalczyk przy linii pola karnego podbił piłkę, a następnie zdecydował się na strzał nożycami.

Gol Edera sprawił, że Lokomotiw doprowadził do dogrywki, w której uniknął kompromitacji. W 105. minucie zwycięską bramkę strzelił Aleksiej Miranczuk, dla którego było to drugie trafienie w tym spotkaniu.

Cały mecz rozegrał Grzegorz Krychowiak, który w ostatnim meczu ligowym pauzował za czerwoną kartkę. Kontuzję nadal leczy Maciej Rybus.

Źródło artykułu: WP SportoweFakty