Kadrowicz Brzęczka czaruje w Chorwacji. Dwa gole Kądziora

Damian Kądzior w meczu Pucharu Chorwacji dwa razy pokonał bramkarza Zeliny. Polski pomocnik coraz lepiej sobie radzi w barwach Dinamo Zagrzeb.

Robert Czykiel
Damian Kądzior Newspix / LUKASZ GROCHALA/CYFRASPORT / / Na zdjęciu: Damian Kądzior
W niedzielę Damian Kądzior strzelił drugiego gola w barwach Dinamo Zagrzeb. Polak pokonał bramkarza w meczu ze Slavenem Koprivnica (2:0). Trzy dni później reprezentant naszego kraju powiększył swój dorobek strzelecki.

Dinamo grało z Zeliną w 1/8 finału Pucharu Chorwacji. Czwartoligowiec nie był w stanie postawić się mistrzowi kraju. Do przerwy wprawdzie było tylko 1:0, ale po zmianie stron zespół z Zagrzebia dołożył jeszcze cztery bramki.

W 56. minucie na boisku pojawił się Damian Kądzior. Polski pomocnik pokazał się ze świetnej strony w samej końcówce, gdy dwukrotnie pokonał bramkarza.

26-letni były pomocnik Górnika Zabrze w Chorwacji spisuje się bardzo dobrze. W lidze strzelił dwa gole i na koncie ma aż osiem asyst.

NK Zelina - Dinamo Zagrzeb 0:4 (0:1)
0:1 - Mario Gavranović 45'
0:2 - Bruno Petković 81'
0:3 - Damian Kądzior 88'
0:4 - Damian Kądzior 90'

Czy Kądzior powinien grać w pierwszym składzie reprezentacji?