Łukasz Fabiański jednym z najlepszych na boisku. Przeciętna nota Jana Bednarka

West Ham United Łukasza Fabiańskiego wygrało w czwartek z Southampton Jana Bednarka 2:1. Polski bramkarz zebrał znakomite recenzje!

Szymon Mierzyński
Łukasz Fabiański Newspix / TOMASZ WANTULA / Na zdjęciu: Łukasz Fabiański
33-latek miał kilka bardzo dobrych interwencji i przyczynił się do sukcesu Młotów, co nie umknęło uwadze angielskich sprawozdawców. Portal skysports.com przyznał mu notę "8" w 10-stopniowej skali.

Równie dobrze w ekipie Manuela Pellegriniego zaprezentowali się jeszcze tylko Declan Rice oraz strzelec dwóch bramek Felipe Anderson. Brazylijczyk został zresztą wybrany najlepszym zawodnikiem spotkania.

Jan Bednarek zapracował na przeciętne "6", które przyznano większości graczy Southampton. Słabszy od polskiego stopera był Stuart Armstrong ("5"), zaś lepszy - Mario Lemina ("7"). Występ pozostałych piłkarzy Ralfa Hasenhuettla oceniono tak samo jak ten byłego obrońcy Lecha Poznań.

West Ham zwyciężył w czwartkowym starciu 2:1, mimo że na początku drugiej połowy przegrywał po trafieniu Nathana Redmonda.

Czy Łukasz Fabiański powinien być podstawowym bramkarzem reprezentacji Polski?