KokpitKibice
Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Tenis
  • Zimowe

Policja ma cztery hipotezy ws. zaginięcia samolotu z Emiliano Salą. Poszukiwania wciąż trwają

Policja w Guernsey rozpatruje cztery hipotezy dotyczące zaginięcia samolotu z Emiliano Salą na pokładzie. Dla śledczych priorytetem jest sprawdzenie, czy piłkarz wraz z pilotem skorzystali z tzw. tratwy życia.
Łukasz Witczyk
Łukasz Witczyk
Emiliano Sala (z lewej) Newspix / ABACA / Na zdjęciu: Emiliano Sala (z lewej)

W poniedziałek wieczorem Emiliano Sala wyleciał w podróż z Nantes do Cardiff. Do stolicy Walii jednak nie dotarł. Awionetka z piłkarzem i pilotem na pokładzie zniknęła z radarów w poniedziałek około 21:30. Wciąż trwają poszukiwania zaginionego samolotu, piłkarza i pilota. Policja z wyspy Guernsey, w okolicach której awionetka zniknęła z radarów, bierze pod uwagę cztery hipotezy.

Tą, do której policjanci i ekipy ratunkowe przywiązują największą uwagę jest wylądowanie samolotu na wodzie i wykorzystanie tratwy życia, która była na pokładzie. Inne hipotezy to wylądowanie w innym miejscu lub wylądowanie w wodzie i uratowanie przez przepływający statek. W obu przypadkach pilot i piłkarz mieliby nie nawiązać kontaktu z najbliższymi i dać jakiegokolwiek znaku życia. Czwarta hipoteza mówi o uderzeniu samolotu w wodę i zatonięciu.

Środa jest kolejnym dniem poszukiwań. - Dwa samoloty przeszukują określony obszar, w którym wierzymy, że są największe szanse odnalezienia jakiś śladów - przekazały władze wyspy Guernsey. Szanse na to, że pilot i piłkarz żyją są jednak niewielkie.

We wtorek, przez 15 godzin, dwójki zaginionych i maszyny szukano zarówno z powietrza jak i lądu. W akcji uczestniczyły siły powietrzne i lądowe z Francji oraz Wielkiej Brytanii. W wodzie znaleziono wiele obiektów pływających, ale nie ma potwierdzenia, że są to szczątki zaginionego samolotu.

ZOBACZ WIDEO Remis SPAL z Bologną. Cały mecz Skorupskiego [ZDJĘCIA ELEVEN SPORTS]

Polub Piłkę Nożną na Facebooku
Zgłoś błąd
infobae.com
Komentarze (5)
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×