Liga Mistrzów 2019. Radość Manchesteru United nie miała końca. Pogba przerwał wywiad z Rashfordem i Lukaku

To był szalony wieczór z niekończącą się radością dla Manchesteru United. Po zwycięstwie 3:1 z PSG Paul Pogba przerwał wywiad Marcusa Rashforda i Romelu Lukaku, aby świętować awans do ćwierćfinału. - To są chwile dla których żyjemy - mówił Rashford.

Michał Jankowski
Romelu Lukaku (z lewej) i Paul Pogba Getty Images / Julian Finney / Na zdjęciu: Romelu Lukaku (z lewej) i Paul Pogba
Manchester United w szalonych okolicznościach wyeliminował Paris Saint-Germain. Bohaterami zostali Romelu Lukaku i Marcus Rashford. Pierwszy zdobył dwie bramki, a ten drugi w doliczonym czasie gry wykorzystał rzut karny, podyktowany po konsultacji z VAR.

Obaj po meczu udzielali wywiadu telewizji BT Sport. Zanim jednak zdążyli odpowiedzieć na jakiekolwiek pytanie, z okrzykiem radości na ekranie pojawił się Paul Pogba i wyściskał obu zawodników.

Francuski pomocnik nie mógł zagrać w rewanżowym spotkaniu, ponieważ pod koniec starcia w Manchesterze otrzymał czerwoną kartkę.

Czytaj również: Thomas Tuchel skomentował klęskę drużyny

Radość Manchesteru United nie miała końca, ale trudno się jej dziwić, bo po porażce 0:2 w pierwszym meczu, mało kto dawał Anglikom szanse na awans do ćwierćfinału Ligi Mistrzów. - Najważniejsze było nie stracić głowy. Ćwiczę rzuty karne każdego dnia i chciałem go wykonać. To są chwile, dla których żyjemy - mówił o rzucie karnym Rashford.

Co osiągnie Manchester United w Lidze Mistrzów?