Towarzysko: Meksyk wygrał z Paragwajem, USA i Chile na remis

W nocy z wtorku na środę odbyło się pięć meczów towarzyskich. Padło 11 bramek, a ponad połowa z nich w starciu Meksyku z Paragwajem.

Szymon Mierzyński
Javier Hernandez Getty Images / Thearon W. Henderson / Na zdjęciu: Javier Hernandez
Podopieczni Gerardo Martino już po 24 minutach prowadzili 3:0. Później jednak spuścili z tonu, w drugiej połowie pozwolili rywalom zdobyć dwa gole, lecz w doliczonym czasie wynik na 4:2 ustalił Luis Montes.

Dwie szybkie bramki wbito w Houston, gdzie reprezentacja USA mierzyła się z Chile. Tam losy rywalizacji rozstrzygnięto już po 9 minutach, gdy było 1:1. Ten rezultat utrzymał się do końca.

->Więcej o eliminacjach Euro 2020

W pozostałych potyczkach wygrywały Salwador i Kostaryka. Gole nie padły tylko w meczu Hondurasu z Ekwadorem.

Honduras - Ekwador 0:0

Peru - Salwador 0:2 (0:0)
0:1 - Miguel Trauco (sam.) 61'
0:2 - Oscar Ceren 90+1'

USA - Chile 1:1 (1:1)
1:0 - Christian Pulisic 4'
1:1 - Oscar Opazo 9'

Meksyk - Paragwaj 4:2 (3:0)