Tradycji stało się zadość. Tiziano Crudeli znowu oszalał po golu Piątka (wideo)

75-letni dziennikarz i kibic AC Milan, Tiziano Crudeli, nie zawodzi. Włoski komentator tradycyjnie już "odleciał" po golu Krzysztofa Piątka w meczu z Udinese (1:1).

Piotr Bobakowski
radość Tiziano Crudeliego Twitter / acmilan_com_pl / Na zdjęciu: radość Tiziano Crudeliego
"Pio, Pio, Pio..." - krzyczał Tiziano Crudeli po bramce Krzysztofa Piątka w spotkaniu 30. kolejki Serie A z Udinese Calcio (1:1). Włoski komentator i sympatyk Rossonerich, jak zawsze, bardzo ekspresyjnie celebrował gola zdobytego przez reprezentanta Polski.

We wtorkowym meczu na San Siro w Mediolanie Piątek otworzył wynik w 44. minucie. W drugiej połowie bramkę dla gości strzelił jednak Kevin Lasagna (64. minuta) i pojedynek zakończył się podziałem punktów. Trafienie w meczu z Udinese było bramką nr 20. w tym sezonie polskiego napastnika.

Piątek jest obecnie wiceliderem klasyfikacji najlepszych strzelców ligi włoskiej. Do lidera zestawienia - Fabio Quagliarelli (Sampdoria Genua) - traci jednego gola. Na trzecim miejscu plasują się Cristiano Ronaldo (Juventus Turyn) i Duvan Zapata (Atalanta Bergamo) - 19 bramek.

Zobacz, jak Crudeli cieszył się po trafieniu Piątka przeciwko Udinese.

ZOBACZ: "Piątek, Piątek, Piątek!". Tiziano Crudeli w swoim żywiole >>

Oglądaj rozgrywki włoskiej Serie A na Eleven Sports w Pilocie WP (link sponsorowany)